Zyxel kullanıcılarına mefret selen

Zyxel kullanıcılarına mefret selen

Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı en son teknolojiye sahip uçtan uca asayiş çözümleri ve tehditlere karşı doğacak düzey savunmayla koruyan küresel güvenlik yazılımları şirketi Bitdefender Antivirüs, emin genel ağ erişimi ve ağ çözümleri servisi alanında bakım veren Zyxel Communications ile hisse senedi birliğine imza attı. Bu önemli aksiyon ortaklığı ile imdi Zyxel güvenlik cihazlarının portföyünde Bitdefender Antivirüs’ün anti-malware hizmetleri bulunacak.

Anlaşma yardımıyla, Amerika’daki Zyxel ZyWALL kullanıcıları üyelik aracılığıyla Bitdefender Antivirüs hizmetlerinden faydalanabiliyor ve çevrimiçi tehditlere alın sunma efdal apışlık korumasına ağ performansları düşmeden sahip oluyor. Saniyede 40 Gigabyte’ı aşabilen tarama hızıyla Bitdefender Antivirüs teknolojisi, Zyxel kullanıcılarının çevrimiçi güvenliğini en üst düzeye taşırken tümce kaynaklarına ise minimal düzeyde ağırbaşlılık ediyor.

“Zyxel Kullanıcıları Amacıyla Olabilir Olan Yer Dolgunca Esirgeme”

2018070519105566785.jpg

Hareket birliğiyle ait Bitdefender Antivirüs Teknoloji Lisanslama ve Servis Sağlayıcısı Başbuğ Yardımcısı Jose Lopez, “Zyxel ile çalışmaya başlayarak, dünyaca maruf kalitesiyle en son düzey siber güvenlik korumasını sunan Bitdefender Antivirüs’ün kullanım kapsamını elan de genişletebildiğimiz üzere çok mutluyuz. Bu iş birliği ile Zyxel müşterileri, siber asayiş sektörünün lideri konumunda bulunan Bitdefender Antivirüs teknolojisini istimal imkanı bulacak.” diye görüşlerini rapor ederken, Zyxel’in Şimal Amerika Mir İşlemleri Başkan Yardımcısı olan David Soares ise heyecanını “Bitdefender Antivirüs’ün, Zyxel ZyWALL portföyüne eklenmesi kullanıcılarımıza kabil olan en gür korumayı ulaştırma kapasitemizi güçlendirecek ve anti-malware hizmet seçenekleri beyninde bizi rakipsiz kılacak,” sözleriyle dile getirdi.

İLGİLİ FEN Genişlik haddinden fazla LeBron konuşuldu Eski HaberUygun Fiyatlı Microsof Surface Go Tanıtıldı! Ahir HaberGame of Thrones’a Bir Veda Daha

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM