Yıpranmamış iPad’lerde Face ID özelliğinin olacağı ortaya imdi

Yıpranmamış iPad’lerde Face ID özelliğinin olacağı ortaya imdi

Apple’ın WWDC 18 etkinliği kapsamında yeni iPad Pro’ların duyurusunu yapacağı ve yıpranmamış iPad’lerde bire bir iPhone X modelinde olduğu üzere Apple’ın Face ID adını verdiği yüz tanışıklık teknolojisine vadi verileceği konuşuluyordu.

Apple, bir nice analisti yanıltarak WWDC 18 etkinliğinde ismine reva bire bir şekilde takkadak geliştiricilere müteveccih eke duyurular yapmış ve yazılımsal yeniliklerini açıklamıştı. Rastgele ne kadar yıpranmamış iPad Pro’lar bu etkinlikte tanıtılmasa de iOS 12’nin geliştiriciler için yayınlanan beta sürümünde yeni iPad Pro’ların Face ID (yüz tanıma özelliği) ile alay malay geleceği ortaya bundan sonra.

Benzeri iPad Pro’dahi karşılaşılan ayarlara göre tanıtılacak yıpranmamış iPad’ler hem beniz aşinalık özelliğine hem dahi Touch ID ile birlikte inç izi okuyucuya cemaat olacak. Yani iPad’lerden Apple’ın alışılagelmiş “home” tuşu kalkmayacak ancak iPad Pro’lar, pus izininizin yanında yüzünüzü birlikte okuyabilecek.

Yıpranmamış iPad Pro hangi zaman tanıtılacak?

Şu dakika üzere eskimemiş iPad Pro modellerinin hangi zaman tanıtılacağına ilgilendiren net bir vukuf namevcut ancak Apple’ın benzeri ahir etkinliği yerine ilkgüz ayında Steve Jobs Theatre’bile düzenlenecek kullanılmamış iPhone lansmanı belen ediliyor.

Şayet işlemler beklendiği üzere giderse Apple, Face ID’li yeni iPad Pro’ların duyurusunu dahi ilkgüz ayının sonlarına makul gerçekleştireceği iPhone lansmanında gerçekleştirebilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM