Yıpranmamış Casper’a Helio P60 desteği

Yıpranmamış Casper’a Helio P60 desteği

Best of WMC 2018 / 2018 Dünya Dinamik Kongresi‘nin Genişlik İyisi ödülüne layık görülen MediaTek Helio P60, Casper’in Sentetik Zeka teknolojili kullanılmamış telefonunda kullanılacak. Bireşimli Zeka spesifik MediaTek Helio P60 işlemci, ant içerisinde telefonu ve kullanıcısını yakından tanıyor, kullanım alışkanlıkları doğrultusunda daha aceleci ve daha dolgunca aynı birikim sunuyor; hem azrail deneyiminde, hem üstelik oyun performansında kullanıcıya 2 itmam kâr sağlıyor.

Dünyanın önde mevrut işlemci geliştiricisi MediaTek’in, cümle dünyada tüketicilerin akil telefonlardan beklentilerini tümüyle yeniden tanımlayan yeni işlemcisi Helio P60, ülkemizde ilk kez Casper’ın bakir telefonunda kullanılacak.

2018070417071558085.jpg

Casper’ın yıpranmamış telefonu, beniz tanışıklık, gerçeklik zamanlı alıcı fonksiyonları, müstevi ışığına tamlık uyum kadar özellikler sunacak. Telefonda mergup MediaTek Helio P60, 8 çekirdekli işlemcisinin 4 çekirdeği ARM-Cortex A73 olduğundan, oyun performansında tahminî 140.000 Antutu skoruna cemaat bulunuyor.

Casper’ın, ön duyurusundan itibaren bire bir cümbüş dalgası uyandıran ve merakla muhtemel, Helio P60 işlemcili, Sentetik Zekalı bakir telefonunun hangi antlaşma tanıtılacağı, hangi özellikler ve kıymet ile geleceği önümüzdeki günlerde galiba olacak.

Geçmiş HaberAMD Ryzen 3 2300X Benchmark’a Yakalandı! Sonraki HaberMARVEL Future Fight’a Bakir Karakterler Geldi!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM