Yeni iPhone’lar rengarenk olacak!

Yeni iPhone’lar rengarenk olacak!

Önce başlarda herhangi bir sene benzeri yeni dublör duyuran Apple iPhone 6 ile gelişigüzel yılda iki eskimemiş bir duyurmaya başlamıştı. Zahirî o kim 2018 yılında bu nüsha üçe çıkacak. Üç yıpranmamış nüsha tanıtması beklenilen Apple’ın yeni kalite seçeneklerini dahi kullanıcılara sunacağı sav ediliyor.

Ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo’nun iddialarına bakarak bakir iPhone modelleri iki ayrımlı yıpranmamış mahiyet seçeneğine daha kavuşacak.

9to5Mac’in haberine bakarak 6.5 inç büyüklüğünde OLED ekrana ehil iPhone X modelinin siyah, beyaz zehir ve yenilenen bire bir kızıl rengiyle satışa çıkması bekleniyor. Özge taraftan 6.1 inç LCD ekrana eş iPhone modelinin ise boz, beyaz zehir, al, mavi ve turuncu yapılış seçeneklerine cemaat olacağı söyleniyor.

bahis konusu gri ve beyaz renklerin halihazırda kullanımda olan feza grisi ve sim renkleri olma ihtimali berenarı faziletkâr. Ancak gökçe ve turuncu renklerini şu anda büyüklüğünde iPhone 5c modeli dış tek iPhone modelinde görmemiştik. Al rengi ise şu temel büyüklüğünde Product (RED) kapsamında bilahare satışa sunulmuştu.

700 dolar ile 1200 dolar beyninde tıpkısı fiyatlandırma ile geleceği tutum edilen modeller hakkındaki yer akilane bilgileri öğrenmek içinse Eylül ayını araştırmak zorundayız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM