Xbox için özel üyelik planı!

Xbox için özel üyelik planı!

Eğer Windows Central’ın raporu içten ise, Xbox ekosistemine giriş yapmak yakında fazla daha kolay bir hâle gelebilir. Görünene tarafından Microsoft, kullanıcılara tüm Xbox özelliklerine erişimi tek bir pakette sunacak yeni bir üyelik hizmeti sunmayı planlıyor.

Ücretsiz hosting: Bir aylık ücretsiz hosting fırsatını yakalayın!

Hitap edilen şekli ile Xbox All Access (Xbox Tam Erişim) iki takvim bir mukavele ile aynı olacak ve Xbox Live Gold ile Game Pass üyeliklerini de sunarken Xbox’ın ödemelerinin sene geneline yayılmasına imkan tanıyacak. Bu fa esas olarak tüm Xbox deneyimini, online fazla oyunculu özellikleri ve giderek çoğalan 100’den artı oyuna sahip bir kütüphaneyi içermesi anlamına geliyor.

Raporda söylenene tarafından ayda 22$ ödemek iki üyeliğin avantajlarını ve bir Xbox S kazanmanıza imkan tanıyacak. Eğer bir üstteki seviyeye vermek istiyorsanız, ayda 35$ ödeme ile Xbox One X sahibi olabilirsiniz ve bunun da fena bir anlaşma olduğu söylenemez. 500GB Xbox One S ve iki takvim Live Gold ve Game Pass üyeliği satın olmak Microsoft Store’daki fiyatlar ile 590$ fiyata sahipken, All Access üyeliği ile iki yıla yayılmış bir şekilde sadece 528$ ödemeniz tatmin edici olacak.

Raporda bu hizmetin açılış tarihi (ya da gerçek olup olmadığı) hakkında bir veri verilmezken, oldukça yakın bir süre içerisinde sunulması bekleniyor. Microsoft’un geri kalan tüm hizmetlerinde olduğu gibi bu hizmet de öncelikli olarak ABD’li müşteriler için sunulacak ve demin milletlerarası teklifler hakkında bir data verilmiş değil…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM