WhatsApp üzere eskimemiş güncelleme geldi!

WhatsApp üzere eskimemiş güncelleme geldi!

Milyarlarca kullanıcısı vasıtasıyla çok sorulan özelliklerden biri, bugün WhatsApp tarafından uygulamaya konuluyor. Daha Çok curcunalı kaydı gönderirken gürültülü düğmesine parmağınızı basılı tutmanız gerekmiyor.

Bir Tane yapmanız gereken husus patırtılı kaydı çıkarmak için gürültülü butonuna basıp üst akla yatkın çekmeniz. Curcunalı kaydını sık sık gönderen kulllanıcılar için berenarı elverişli benzeri tadımlık. Vasıta sırasından ayarlamasını yapabilir gönderebilir veya dilerseniz bozma edebilirsiniz. WhatsApp, gönder düğmesine yahut bozma düğmesine basana kadar pusat düğmesini kilitleyici bir düğmeyi etkinleştirmiştir.

Elan öncesinde kullanıcılar pusat işlemi tamamlanana kadar araç düğmesine dokunup basılı sancımak zorunda kaldı bu birlikte az çok enez tıpkısı işlemdi. Sadece bu çeşni değil son zamanlarda hayatımızın tıpkısı parçası olan YouTube için de güncelleme geldi. Kullanıcılar birbirine gönderdikleri videoları daha çok WhatsApp uygulaması üzerinden izleyebilecek. Yani size gönderilmiş tıpkı YouTube videosu amacıyla WhatsApp’tan ayrı kalmayacaksınız. Bunu uygulama içerisinde aceleten izleyebileceksiniz.

Olur siz eskimemiş özellikleri pekâlâ buldunuz?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM