WhatsApp için yeni nitelik deneme ediliyor!

WhatsApp için yeni nitelik deneme ediliyor!

Google, yakın zamanda bir Android güncellemesini yayınladı. WhatsApp, kullanıcıların öteki kişilerin de kendilerine ilettikleri bir iletiyi ilettikleri kullanıcıların farkında olmalarını karşılayan şık bir özellik de tanıttı.

Android beta sürümü 2.18.179 için WhatsApp, iletilen iletileri etiketleyen yeni bir nitelik ile güncellendi. derhal Android’de WhatsApp beta deneme kullanıcıları için daha yakında hazırda daha geniş bir kullanılabilirlik ile kullanıma hazırlanmış. Yönlendirilen iletiler özellikleri, olarak kullanıcıların ilettiği iletileri ‘İletilen’ olarak etiketler. Fotoğraf ve video içeren metin ve medya için çalışır.

Kullanıcılar, WhatsApp için Google Play Store’daki beta programına katılabilir ve “Yönlendirilen etiket” de dahil edinmek üzere, testteki en yeni özellikleri kullanabilir.

WhatsApp kullanıcıları bir birey tarafından gönderilen bir mesajı seçebilir ve yeni ‘İletilenler’ etiketini bakmak için başvuru formu içindeki diğer bir kişiye yönlendirebilir. İletilen mesajın anında üzerinde görünecektir. Maalesef, ‘Yönlendirilmiş’ etiketini devre dışı bırakmak veya uyandırmak için bir yol görünmemektedir. Fakat, kullanıcılar ‘İletilen’ etiketini ele vermek için bir mesajı kopyalayıp yapıştırabilir. Hali hazırda bu özellik test aşamasında olduğu için yeni güncellemelerde yer alıp almayacağını bilmiyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM