Türkiye, TV+’ı sevdi

Türkiye, TV+’ı sevdi

Turkcell’in göstergeç platformu TV+, akıbet teknolojilerle donatılmış hayat dolu altyapısı ve varlıklı içeriğiyle Türkiye gündeminin nabzını tutuyor. Dört ekran deneyimi, 4K Ultra HD fon kalitesi ve 10 saniyelik periyotlarla müstakbel ve hoşgörüsüz sarma özellikleriyle rakiplerine ayırt atan TV+’ın kullanıcı sayısı 2.5 milyona ulaştı. Acun Kupası maçları ve 24 Haziran Seçim Gecesi’nde izlenme rakamları 3’e katlanarak bugüne kadarki bildirme faziletkâr kullanma oranın elde etti. Cümbüşlü pratikte degaje meydanlık lider konumda kayran düzlük TV+ sunma çok Kayseri, Ankara ve Gaziantep’te izlendi.

Turkcell Sayısal Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Umum Müdür Yardımcısı Ayşem Ertopuz, “Turkcell olarak sonuç 10 yılın sunma faziletkâr tahaccüm oranlarını yakalamaya devam ediyoruz. Bu rekor büyümede, aksiyon modelimizde veri ve dijital servislerin ağırlıklı adına gelişmesinin balaban rolü var. Sonuç iki yıldır bu kapsamda, yatırımlarımızda data ve dijital servisler alanına yoğunlaştık. Müşterilerimizin bir gününün 1440 dakikasına değer katan sayısal servis portföyümüzü geliştiriyoruz. TV+ , BiP, fizy, Dergilik, Yaani, Lifebox ve UpCall ile toplumun seçkin kesimine ulaşıyor, 1440 dakikaya ayar katıyoruz. Artık dijital dış satım dönemini başlatarak, ürünlerimizi dünyadaki bilcümle cerrah kullanıcılarına açtık. TV+, çokça yakında Almanya’birlikte da hizmete başlıyor. Gurbetçiler Türkiye’de olduğu kabilinden sunu sevilen içerikleri TV+’tan izleyebilecek,” dedi.

Turkcell Sayısal Iletişim Araçları ve Cümbüş Servisleri Direktörü Hazar Zavaroğlu, aktif cihazlar üzerinden sağlanan yayınlarda görüntü kalitesini iyileştiren TV+, cep telefonundan daha etkin göstergeç keyfi yaşatıyor. Evde TV+ kullanıcıları Acun Kupası’nı 4K Ultra HD görüntü kalitesinde izledi. TV+ kullanıcılarının çok sevdiği özelliklerimizden biri tevkif-kavrayışsız alma fonksiyonlarını geliştiriyoruz.  Yayını 24 saate kadar geriye alabilen kullanıcılara, bundan sonra 10 saniyelik periyotlarla bile vurdumduymaz ve encam kabul etme seçeneği sunuluyor,” dedi.

Sinema severleri zahir hava etkinlikleriyle buluşturan TV+, Bomontiada’dahi herhangi bir Çarşamba film gösterimleri gerçekleştiriyor. TV+ ile Münhal Havada Apayrı Sinema, dünyada ses getiren sonuç zamanların sunu estetik özgür filmleri perdeye yansıtıyor. Hazar Zavaroğlu, “TV+ ile Bomontiada’de 2 yıldır ücretsiz film gösterimleri yapıyoruz. Amacımız film severleri yaz aylarında celi havada film dünyasıyla buluşturmak. Sabık yıl yaz boyunca temas çarşamba yaptığımız gösterimlerle 30 bin emanet etkinliğimizi müzakere etti, sayısal mecralardan ise 1.5 milyon kişiye ulaştık. TV+ farkıyla, bu imkanları yaratmak önceliğimizde, kullanıcılarımız az daha orada olacağımız projelerde düzlük almaya devam edeceğiz. Yaz boyunca devam edecek film gösterimlerine katılım ücretsiz, bunun üzere sadece Bomontiada’ya gelip etkinlik öncesi sima yazdırmanız ehliyetli.” diye niteleyerek konuştu.

İLGİLİ OLGUN Project Loon’un yıpranmamış hedefi

Rakamlarla TV+

5 milyon kullanıcıya ulaşan TV+, mobilde genişlik çokça izlem edilen monitör platformu oldu. Mobilde kullanıcılar günde 63 dakika TV+ seyrediyor. Türkiye gündemi TV+’tan strateji ediliyor. TV+ 24 Haziran Seçim akşamı, bugüne büyüklüğünde kim yer faziletkâr yararlanma rakamına ulaştı. Bugün kullanıcılarımız TV+’ta 1 saat cümbüşlü uygulamadan, 8 saat evlerinde kutu üzerinden devir geçiriyor. Geçmiş HaberGalaxy S9 Plus’ı Güzeşte iPhone 8 Oldu! Sonraki HaberMark Zuckerberg, Zinde 3’üncü Bildirme Ensesi Kalın Kayırıcı!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM