THY ekonomi sınıfı kulaklıklarını inceledik!

THY ekonomi sınıfı kulaklıklarını inceledik!

Sizler için ilginç bir video hazırladık. THY’nin ekonomi sınıfında uçuş yapan yolcular için  sunduğu 2 herif kulaklık var. Biz, bu kulaklıkları sizler için edindik ve nasıl bir tecrübe sunduklarına baktık.

THY ekonomi sınıfı kulaklık modelleri neler sunuyor?

Türk Hava Yolları şirketi, ekonomi sınıfı uçuşlarda, yolcuların koltuk arkası ceplerine koymuş olduğu kulaklıklar ile neler sunuyor diye merak ettik ve sizler için inceledik. Öncelikli olarak, çok basit bir malzemeye sahip olan bu kulaklıkların, kırmızı olanı, çift jaklı kablo yapısına sahip. Ses deneyimi ise oldukça kötü. Standart olarak çift jaklı olan bu kulaklık, telefon ve bilgisayar ile kullanıma müsait yok.

Diğer kulaklık tipi ise, 3.5 mm kulaklık jakına sahip. Gri renkli olan bu kulaklık, kırmızı modele tarafından daha büyük bir kasaya sahip olsa da, ses deneyimi noktasında çok da bambaşka bir şey sunmuyor. Her iki tip kulaklığın da, hem bass keza de tiz sesleri yetersiz.

THY kulaklıkları ne değin dirençli?

THY ekonomi sınıfındaki kulaklıkların performansını deneyimledikten sonradan, bundan başka ne değin dirençli olduklarına görmek istedik. Kulaklıkların dayanıklılığını ise, birazcık farklı yöntemler ile denedik. Bu neşe saçan videomuz ile sizleri baş başa bırakıyoruz! İyi seyirler!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM