Sunu iyi kontrole sahip dövüş oyunları – iOS ve Android

Sunu iyi kontrole sahip dövüş oyunları – iOS ve Android

Bizde, iOS ve Android için temas hareketler hesabına karakterini gerçeklik anlamda arama edebilmenize ve özlük kombinasyonlarınızı oluşturabilmenize imkan tanıyan değişik dövüş oyunları ile karşınıza çıkıyoruz.

Street Fighter IV Champion Edition

Dövüş oyunu denilince önceki akla mevrut Street Fighter’ı işlek cihazlara haiz, Street Fighter Champion Edition berenarı temel kontrollere eş. Ryu, Ken, Zangief, Balrok, Blanka, Vega, Chan-Li başta doğmak için, toplamda 32 ayrımlı karaktere bürünebiliyorsunuz.

Bir Tane ve çoklu aktör modları sunan oyunda, farklı zahmet seviyeleri bulunuyor. Antrparantez, aptal telefon yahut tabletlerinize bağlayacağınız kontrolcüleri destekleyen Street Fighter IV Champion Edition’a iOS cihazlarınız için buraya tıklayarak 8,99 TL karşılığında cemaat olabilirsiniz. Android’da ise buraya tıklayarak ücretsiz tıpkısı şekilde yükleyebileceğiniz oyun, uygulama içi satın almalar sunuyor.

Garou: Markka of the Wolves

Kökeni 1999 yılına müstenit ve SNK Playmore yoluyla geliştirilen Garou Motw, tıpkısı sürü eskimemiş düşmanla yüzleşen anne yiğit Terry Bogard’ı arama altına aldığınız bir eksantrik dövüş oyunudur. Fatal Fury serisinin dokuzuncu oyunu olan Garou: MotW, dört veya altı farklı tuş ile taharri imkanı sunuluyor.

Android maşa sahipleri buraya, iOS alet sahipleri ise buraya tıklayarak 17,99 TL karşılığında bu oyuna sahip olabilirler. Bu oyuna PlayStation kullanıcılarınında ehil olabildiğini, ek bilgelik yerine tavzih etmek isteriz.

1 2 3

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM