Stephen King uyarlaması Castle Rock’ın önceki ince fragmanı yayınlandı

Stephen King uyarlaması Castle Rock’ın önceki ince fragmanı yayınlandı

Amerikan edebiyatının genişlik yüce isimlerinden Stephen King‘in müstehap eserleri sinemaya ve televizyona uyarlanmaya bitmeme ediyor. Geçtiğimiz sene çıkan Kapik, The Dark Tower, Gerald’s Game, 1922, The Mist ve Mr. Mercedes’ten bilahare bu yıl bile Castle Rock izleyiciler ile buluşacak.
 
Bu ay izleyiciler ile buluşacak Castle Rock amacıyla lansman çalışmalarına ivinti veren Hulu, henüz önceki kısa lansman videoları yayımladığı yıpranmamış dizisi üzere evvel mufassal fragmanı yayımladı. Bu bakir tanıtma filmi ile birlikte dizinin hikayesi üzerine kullanılmamış detaylar birlikte ortaya çıkma oldu.
 
Antrparantez Bkz.Netflix bu yıl içeriğe 12 bilyon dolardan aşkın harcayacak
Castle Rock, ismini ateş parçası yazarın birçok kitabında ve gücük hikayesinde kullandığı hayali kasabadan alıyor. Bir antoloji dizisi olan, yani seçkin sezonunda değişik aynı hikaye anlatılan Castle Rock’ta, yırtıkça yazarın sevilen eserlerinden bildik olduğumuz bir nice karakter ve mekan düz alıyor.
 
Elan evvel aynı ayrıksı Hulu dizisi olan 11.22.63’te birlikte etkin Stephen King ve J.J. Abrams‘ı yeniden tıpkısı araya getirecek Castle Rock’ın senaryosunu Manhattan dizisi ile maruf Sam Shaw ve Dusty Thomason kaleme aldı.
Başrollerinde André Holland, Melanie Lynskey, Sissy Spacek, Billy Skarsgård, Jane Levy ve Scott Glenn’in saha aldığı Castle Rock, 25 Temmuz’da yayımlanmaya başlayacak.
 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM