“Spotify Lite” imtihan ediliyor

“Spotify Lite” imtihan ediliyor

Spotify var olan 170 milyon mahiye kullanıcı sayısını yükseltmek üzere elinden geleni yapıyor ve bunun için ateş parçası uygulamasının “lite” sürümünü sınav etmeye başladı da. Önce olarak Brezilyalı Android kullanıcılarına açılan Spotify Lite, ana uygulamada bulunan ayrımsız çok özelliği kırpılmış daha bir iki sistem kaynağı gerektiren belli belirsiz bir aplikasyon. Spotify Lite kül Android telefonlarında ve kamu angajman koşullarında çalışacak.

Uygulamanın elverişli özelliklerinden biri, herhangi bir kamer kullandığı verinin sınırlanabilmesi, antrparantez isterseniz telefonunuzun depolama alanını üstelik idareli kullanması üzere ayarlanabiliyor. Bu sürümün kendine özgü takvim ve kota ihtar sistemi de bulunuyor. Bu özelliklerin hep esas Spotify uygulaması amacıyla bile çokça elverişli olabilirdi.

Spotify Lite uygulamasının kendisi yemeden içmeden 15MB ambarlama alanı gerektiroyor, buna nazaran ana uygulama 100MB gerektiriyor. Tabii kim bu dahi lite sürümde bir nice özelliğin kırpıldığı anlamına geliyor. Çevrimdışı playback, erdemli kaliteli playback ve Spotify Connect (harici bire bir hoparlöre enstrüman akışı etme) özelliklerinin hiçbiri Lite’üstelik bulunmuyor. Alçakgönüllü adına görülebilecek bire bir teferruat ise Spotify Lite ile Premium hesap sahibi olmanın neredeyse tek faydası yok, zira Lite’de istediğiniz müziği istediğiniz zaman dinleyemiyorsunuz, sürekli “karıştır” modunun küşade olduğu ücretsiz sürümü anımsatıyor.

Spotify farklı balaban ve popüler uygulamaların izini izleme ediyor. Facebook, Messenger, Uber ve Instagram’ın hafif sürümleri ardından Spotify Lite’in gelmesi şaşırtmadı, ancak bu uygulama çarkıt telefonlar üzere olduğu kadar benzeri tür pazarlama stratejisi olduğu meydanda.

Esbak HaberMicrosoft Andromeda Için Bakir Görseller Geldi!  

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM