Sony Xperia XZ3 testlerde ortaya bundan sonra!

Sony Xperia XZ3 testlerde ortaya bundan sonra!

GFXBench ile ait bire bir başvuru listesi, geçenlerde çıkma olan Sony Xperia XZ3’ün bazen özelliklerini açıkladı. Sony‘nin benzeri ahir amiral gemisi cihazı hakkındaki bilgiler hâlâ şimdilik kısıtlı olsa de listeleme Japon uslu telefon üreticisi vasıtasıyla benzeri ahir cihazdan neler bekleyebileceğimize dair ara sıra müfredat veriyor. Elbette ki, her ahit olduğu gibi bunların birer akım olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu temas devir akıbet halini vermez.

Sumahoinfo.com yoluyla tespit edilen listeye göre, listeleme bertaraf olmasına karşın, SM H8416 model numaralı benzeri cihaz GFXBench üzerinde belirleme edildi. Neyse kim kent, listenin görüntülük görüntüsünü yakaladı ve aşağıda görülebilecek bazen yüce bilgileri vurguladı. Listede göreceğiniz geçmiş vukuf biti, Android 9.0.0 adına belirtilen ve Android’in tıpkı Sony sürümü kendisine açıklanan işletim sistemidir. Android P’nin elan 9.0.0 sürüm numarası ile geldiği tasdiksiz olsa birlikte, şu an üzere sunu makul senaryo budur ve Sony telefonunun Android’in aynı sonraki sürümü ile piyasaya sürüleceğini öne sürmektedir. Aygıt antrparantez 128GB dahili depolama alanına sahiptir (listeleme, kullanıcının kullanabileceği depolama alanı olacak 112GB), 19 megapiksel dip kamera ve 13 megapiksel ön kameraya ehil olacağını gösteriyor.

Sony Xperia XZ3’ün muhtemelen benzeri yonga olduğunu gösteren ipucu veren koca bilgiler. Belirtilmemiş olsa bile, 2.7GHz saat hızı, Qualcomm bellik ve Adreno 630 GPU hepsi bu Qualcomm Snapdragon 845 yongaseti olduğunu gösteriyor. Amiral gemisi SoC anlaşılan bunun amiral gemisi bire bir uslu telefon olduğu anlamına dirimlik; Sony Xperia XZ3 üzerine konuştuğumuzun arz iri göstergesi bu.

Olur siz Sony’in muvaffakiyetli olacağını düşünüyor musunuz?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM