Samsung’tan kırılmaz ekran!

Samsung’tan kırılmaz ekran!

Samsung Display göre yapılan yeni bir zeki telefon ekranı türü, ABD’de Savunma Bakanlığı kadar belirlenen standartları aşan bir dizi sağlamlık testini geçmiştir. Samsung, paneli “kırılmaz” olarak adlandırıyor ve yakın gelecekte bunun için büyük emelleri var.

Üzerine yapıştırılmış bir plastik daha alçak katman penceresine sahip elastik bir OLED ekrandan oluşur ve günümüzde çoğu cihazda gördüğümüz cam-OLED ekranlardan fazla daha sert bir kombinasyona niçin olur. Samsung Display hem paneli eğitim ortamlarında, arabalarda ve askeri durumlarda kullanmayı umuyor.

Samsung Display, kırılmaz ekranıyla kibir duyurken, üretime ne zaman başlayacağına ya da sahip olabileceğimiz bir cihazda ne süre kullanılacağına dair hiçbir veri sunmadı. Panelin, Galaxy S10 veya Samsung’un söylenti Galaxy X esnek telefonu gibi gelecek telefonlarda kullanılması mümkündür ; ancak Samsung, Samsung Display’in özel panelini kullanacağını duyuruncaya kadar kesin olarak birşey söyleyemiyoruz. Bu yüzden yeni ekran heyecanlandırıcı gelse de, hakiki cihazlarda görünmeye yaklaşıncaya değin heyecanımızı kısıtlamalıyız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM