Samsung Galaxy S10+’ın ekran boyutu ortaya bundan sonra

Samsung Galaxy S10+’ın ekran boyutu ortaya bundan sonra

Galaxy S10+, 6.44 inçlik görüntülük boyutuyla Galaxy S serisinin şu asıl kadarki sunma nazik ekranına ehil olacak. Şirketin önümüzdeki sene, Galaxy S10’un üç ayrı modelini piyasaya sürmesi bekleniyor.

Eskimemiş bir anlatım, Galaxy S10 modellerinden birinin 6.44 inçlik Infinity Display ekrana cemaat olacağını iddia ediyor. Raporda henüz iri ekranın Galaxy S10+ için kullanıldığı belirtiliyor.

Üçlü almaç sistemiyle gelecek Galaxy S10+’ın yanında 5.8 ve 6.2 inçlik ekrana ehil modeller dahi olacağı iddia ediliyor.

Galaxy S10+, 6.44 inçlik ekran boyutu ile Galaxy S serisinin şu ana kadarki sunma büyük ekranına cemaat olacak. Samsung’un, Galaxy S10’un ekran-kasa oranını yükseltmek amacıyla ayrımsız planı olması muhtemel, modelin fiziksel boyutlarının ise fazla artmayacağı söyleniyor.

Galaxy S10+ görüntülük boyutunun 6.44 inçlik seviyeye çıkacağını gösteren elan somut benzeri iddia yok. Müselles alıcı sistemine cemaat üçüncü benzeri analog gelecekse Samsung’un ekranı büyütmesi dahi muhtemel. Bu kabil, Samsung’un Huawei P20 Pro ile rakiplik etmesini birlikte sağlayacak. Bu yüzden daha şişman görüntülük avantaj sağlayabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM