Samsung Galaxy Note8

Samsung Galaxy Note8

​Samsung, yeni akıllı telefonu Samsung Galaxy Note8’i tanıttı

Yeni Samsung Galaxy Note8, Baki Ekran, daha zeki S Pen ve optik görüş sabitleyiciye sahip Çift Kamera özellikleriyle meslek hayatında ve günlük yaşamda büyük işler yapmanız için tasarlandı.

Samsung Electronics, büyük işler yapmayı isteyenler için Note serisinde yeni bir aşama olan Galaxy Note8’i tanıttı. Yeni Galaxy Note8 ile kullanıcılar daha büyük Baki Ekranı tek elle rahatlıkla kavrarken, gelişmiş özelliklere sahip zeki kalem S Pen tamamen daha kişisel irtibat kurabiliyor ve Samsung’un şimdiye kadarki en iyi zeki telefon kamerası ile muhteşem görüntüler yakalayabiliyor. Galaxy Note8, teknolojiyi yakalamak ve hayatı yönetmek isteyen kullanıcılar için tasarlandı.

“Note hayran kitlesinin hiç azalmayan tutkusunu takdir ediyoruz. Bize daima ilham kaynağı oldular ve yeni Note’u onlar için tasarladık” diyen Samsung Electronics Mobil Irtibat Birimi Başkanı DJ Koh, sözlerini şöyle sürdürdü: “Galaxy Note8’in Ebedi Ekran, geliştirilmiş S Pen ve güçlü Çift Kamera özellikleri bir uçtan bir uca kullanıcılar olası olduğunu asla düşünmedikleri işleri artık yapabilecekler.”

Samsung, Note serisini ilk olarak 2011 yılında tanıttı. O zamandan bu yanlamasına kendine özgü geniş ekranının ve sahip olduğu akıllı kalemi S Pen’in çekiciliği doğru Note serisinin hayran kitlesi her geçen gün büyüdü. Samsung pazar araştırmasına kadar Note kullanıcılarının %85’i, Note’larını göstermekten kibir duyuyor ve arkadaşlarına öğüt ediyor, %75’i ise kullandıkları en iyi telefon olduğunu söylüyor.

Ölümsüz Ekranın keyfini çıkarın ve daha fazlasını yapın
Galaxy Note8, şimdiye kadarki en büyük Note ekranına sahip olmasına karşın ince gövdesi doğru tek elle kolay tutuş imkanı sunuyor. 6.3 inç büyüklüğünde Quad HD+ Super AMOLED Ebedi Ekranı ile fazla kaydırma yapmadan daha fazlasını görebiliyorsunuz. Galaxy Note8, video izlemek, okumak ve çizim yerine getirmek için daha artı bölge sağlıyor ve bu da Galaxy Note8’i şimdiye kadarki en marifetli telefon yapıyor.

Note kullanıcıları uzun zamandır Çoklu Ekran özelliği doğruca birkaç işi bir arada yapabiliyordu. Galaxy Note8 ile gelen yeni App Pair uygulamasıyla Edge panel için istediğiniz uygulamalar arasında eşleştirme yapabiliyor ve iki uygulamayı benzer anda basit bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Bu Nedenle arkadaşlarınızla mesajlaşırken video izleyebilir ya da numaralarınız ve ajandanız önünüzde açıkken video konferans görüşmesi başlatabilirsiniz.

S Pen ile yeni bir irtibat dönemi
Note’u tanımlayan özelliklerden biri defalarca S Pen oldu. Galaxy Note8’in yeni geliştirilmiş akıllı kalemi S Pen yazı yazma, çizim yapma ve telefonla yapılan bütün etkileşimlerde tamamen yeni bir yol açıyor. Daha ince yelken direği ve artırılmış basınç hassasiyetine sahip yeni S Pen, kullanıcıların kendilerini başka kalemlerin veya akıllı telefonların yapamayacağı özgünlükte açıklama edebilmelerini sağlıyor.

Yazılmış iletişimin yetersiz kaldığı durumlarda Live Message ile eşsiz kişiliğinizi ortaya koyabiliyor ve manalı hikayeler yaratabiliyorsunuz. Yeni Galaxy Note8 ile metinlerinize hareket katabiliyor, GIF (AGIF) içerikleri destekleyen platformlar için çizimler yapabiliyorsunuz. S Pen ile adamakıllı yeni bir biçimde canlı ve hissi bir etkileşime geçerek, mesajlarınıza yaşam verin.

Defalarca Açık Ekran (AOD) özelliği baştan sona Galaxy kullanıcıları telefonlarının kilidini açmadan da bildirimlerini görebiliyor. Galaxy Note8 ile bu özellik daha da güçleniyor. Ekran kilidi kapalıyken S Pen’i çıkarır çıkarmaz 100 sayfaya dek anekdot almaya başlayabilir, ekran kilidini açmadan notlarınıza ekleme yapabilir ve notlarınız içinde değiştirme yapabilirsiniz.

Yurtdışı seyahatlerinizde ya da bir web sitesinde yabancı dilde bir metinle karşılaştığınızda, geliştirilmiş S Pen’in tercüme özelliği, yalnızca üstüne tutulan kelimeleri değil aynı zamanda cümlelerin tümünü 71 dile değin seri bir şekilde çevirir, birimleri ve tanıdık olmayan para birimlerini derhal dönüştürebiliyor.

Galaxy Note8’in sınıfının en iyisi kamerasıyla daha iyi fotoğraflar
Telefon alırken kullanıcıların uyarı ettiği özelliklerden biri de kamera. Akıllı telefonlarda standartları belirleyen Samsung, Galaxy Note8 ile zeki telefonlarda şimdiye dek kullanılan en kuvvetli kamerayı sunuyor.

Galaxy Note8, arka yüzünde Optik Görüntü Sabitleme özelliği ve geniş açı ile telefoto lenslere sahip iki adet 12MP kamera ile donatıldı. İster yeni bir şehir keşfediyor, isterse arkadaki bahçenizde geziyor olun, Optik Bakış Sabitleme özelliği baştan sona artık daha net görüntüler çekebileceksiniz.

Gelişmiş fotoğraf deneyimi için, Galaxy Note8, Canlı Odak özelliğiyle de bölge derinliğini denetim etmenize ve ön izleme modunda ya da fotoğrafı çektikten daha sonra arkadaki planı bulanıklaştırabilmenize olanak tanıyor. İkili Çekim modu ile arka yüzdeki iki kamera da benzer anda fotoğraf çeker ve telefoto lenslerin çektiği yakın plan gösterme ile bütün arkadaki planı bölge geniş açı lenslerden gelen görüntüden oluşan iki fotoğrafı da kaydetmenizi sağlar.

Çabuk Otomatik Odaklı Dual Piksel algılayıcı ile gelen geniş açı lensler loş ışıkta bile daha keskin ve net çekimler yapmanızı sağlar. Galaxy Note8’in ön yüzünde keza, net selfie’ler ve görüntülü sohbetler için endüstri lideri Zeki Otomatik Odak özellikli 8MP ön kamera bulunuyor.

Galaxy Dolusu Özellikler ve Servisler
Galaxy Note8, mobil deneyimi bitmiş tanımlayan, özgün özellikler ve yetenekleri bir araya toplayan Galaxy tecrübesiyle geliştirildi.

Suya ve Toza Dayanıklılık: Samsung ilk su geçirmez Galaxy cihazını dört sene önce tanıttı. Bundan Böyle, suya ve toza dirençli(IP683) Galaxy Note8 ve akıllı kalem S Pen’i istediğiniz her yere götürebilirsiniz. Ekran ıslak olduğunda bile kalemi kullanarak ekrana yazabilirsiniz. Kablosuz Seri Sorumluluk: Samsung, kablosuz sorumluluk özelliğine sahip birincil Galaxy cihazını bundan iki sene önce piyasaya sundu. Şimdiye kadar sunulan en gelişmiş kablosuz sıkıntı özelliklerini destekleyen Galaxy Note8 ile kablo ve antre karmaşasında boğulmadan süratli ve elverişli sorumluluk4 imkanını elde edebileceksiniz. Güvenlik: Galaxy Note8, göz ve parmak izi taramasının da içinde olduğu farklı biyometrik kimlik doğrulama seçenekleri sunar. Samsung Knox5, hem ekipman ayrıca de yazılımda savunma sınıfı emniyet sağlar ve Secure Folder’da kişisel ve mesleki verilerinizi birbirinden öbür depolar. Dinç Performans: 6GB RAM, 10nm işlemci ve 256GB’a değin arttırılabilir hafıza ile internette gezinmek, telefonunuzdan yayın yapmak, oyun oynamak ve çoklu görevleri yapmak için gereksinim duyduğunuz güce sahipsiniz. İnovatif Mobil Tecrübe: Samsung DeX, telefonunuzun desteklediği bir masaüstü deneyimi sunar. Dosyalarınızı cihazınızda tutabilir, hareket halindeyken işinizi yönetebilir ve daha da büyük bir ekrana ihtiyacınız olduğunda Samsung DeX’i kullanabilirsiniz. Keza Galaxy Note8 ile gelen Bixby6, telefonunuzu daha zeki kullabilmenizi sağlar. Öğrenir, zamanla gelişir ve daha fazlasını yapabilmeniz için size muavin olur.

Meslek için Mobil Performans, Üretkenlik ve Emniyet
Galaxy Note8, çoğu sektörde performansı, üretkenliği ve güvenliği artıran, işleri kolaylaştıran gelişmiş özelliklerle iş inovasyonunu bir sonraki aşamaya taşıyor:

Meslek için Geliştirilmiş S Pen: S Pen, öteki zeki telefonların yapamadığını yapar; profesyonellerin kapalı ekranda not almasını, belgelere ve fotoğraflara ilave talimatlar iliştirmesini sağlar. Temassız Kimlik Düzeltme: Galaxy Note8, profesyoneller için iris taraması sunar. Bu Nedenle, dokunup ekranı kaydırarak veya parmak izi okutarak kilit açamama durumları olabilen afiyet, inşaat ya da ulus güvenliği gibi sektörlerden çalışanların işini kolaylaştırır. Geliştirilmiş DeX Özellikleri: Galaxy Note8, sahada, ofiste ya da evde, kolay mobil deneyimlerini kusursuz şekilde masaüstüne taşımak isteyenler için Samsung DeX’i destekler.

Sürdürdüğümüz Güvenlik Taahhüdümüz
Samsung, pil güvenliği konusunda sektöre önderlik etme kararlılığını sürdürmeye devam ediyor. Galaxy Note8’in pili, endüstrideki en dikkatli protokol olan Samsung 8 Derece Derece Pil Güvenlik Kontrolü’nden geçti.

UL International Başkanı Sajeev Jesudas, konuyla ilgili olarak, “Bilimsel olarak, zeki telefon kalitesi ve güvenlik değerlendirmesi konularında manâlı bir ilerleme sağlamak için Samsung ile yakından çalışıyoruz. Galaxy Note8, özenle yürüttüğümüz bir dizi cihaz ve pil güvenliği ahenklilik deneme protokollerini başarıyla tamamladı. Samsung ile stratejik ilişkimizi sürdürmeyi ve bütün tüketiciler için aygıt güvenliğinin sağlanmasına katkı maddesi sunmaya devam etmeyi hedefliyoruz” açıklamasında bulundu.

Samsung Galaxy Note8 Özellikleri Hakkında Bilmeniz Gerekenleri BURADAN Takip Edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM