Samsung Galaxy Note8 18 Eylül’de Türkiye’de

Samsung Galaxy Note8 18 Eylül’de Türkiye’de

Note serisinde yeni bir faz olan Samsung Galaxy Note8, 18 Eylül’de Türkiye’de satışa sunuluyor.

Galaxy Note8’e ön siparişle sahip olanları bambaşka sürprizler bekliyor.

Samsung Electronics, büyük işler yapmayı isteyenler için tasarladığı yeni Galaxy Note8’i Türkiye’deki Note tutkunlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Yeni Galaxy Note 8’in perakende satışına 18 Eylül’den itibaren başlanacak. Tavsiye edilen satmak fiyatı ise KDV dahil 4.999 TL olacak. Galaxy Note8, Gece Siyahı, Orkide Grisi ve Altın Sarısı renklerinde satışa sunulacak.

Kavrayışı kolaylaştıran benzersiz tasarımı, kilitliyken bile çoğu işlevi yerine getirebilen Sonsuz Ekranı ve yetenekleri artırılmış S Pen akıllı kalemi ile Galaxy Note8’in Note serisinde reel anlamda yeni bir dönem başlattığını söyleyen Samsung Electronics Türkiye Mobil Meslek Birimi Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, “Galaxy Note8, inovatif bir mobil tecrübe yaşayarak büyük işler yapmak isteyenler için tasarlandı. Yalnızca teçhizat özellikleriyle değil, sahip olduğu uygulamalarla da kullanıcılara hayal ettiklerinden çok daha fazlasını sunan Galaxy Note8, son kullanıcılarla birlikte, kurumların da beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Türk kullanıcılarının çok sevdiği Note serisinin bu en yetenekli üyesini en kısa zamanda birçok sürprizle satışa sunacak olmaktan mutluluk duyuyoruz” açıklamasında bulundu.

Ön sipariş verenleri sürprizler bekliyor
6.3 inç büyüklüğünde Quad HD+ Super AMOLED ekrana sahip Samsun Galaxy Note 8, Ebedi Ekranı ile etkileyici bir görünüm deneyimi sunuyor. Galaxy Note 8’in arkadaki yüzünde yer alan geniş açı ve telefoto lenslerine sahip iki adet 12MP kameradan oluşan çift kamera ve Optik Görünüm Sabitleme özelliği doğru kusursuz fotoğraflar çekmenize imkan tanırken, ön yüzünde yer alan 8MP kamera da selfie deneyimini üstteki düzeye taşıyor.

Note serisini özgün kılan S Pen zeki kalem ise Galaxy Note8 ile birlikte daha da gelişti ve öbür özellikler kazandı. Daha ince gönder ve artırılmış basınç hassasiyetine sahip yeni S Pen ile bundan böyle hareketli metinler yaratılabilecek. Ekran kapalıyken zeka 100 sayfaya değin not tutabileceksiniz. S Pen Translate bir uçtan bir uca de çeviri bir dokunuşla gerçekleşecek.

Galaxy Note8 için ön sipariş alımına 24 Ağustos’tan itibaren Samsung Online Mağaza (http://shop.samsung.com/tr) ve perakende mağazaları ile mobil operatörler üzerinden başlanacak. 18 Eylül tarihine kadar Galaxy Note8 için ön sipariş veren kullanıcılar 500 TL değerindeki armağan çeki ile SamsungWA online aksesuar ve giyilebilir cihazlar mağazasından ((samsungwa.com.tr) tercih ettikleri ürünleri satın alabilecekler. Sürprizler 18 Eylül’den daha sonra da devam edecek.

Galaxy Note8’in Türkiye resmi satmak tarihi olan 19 Eylül gününden itibaren 6 Ekim tarihine değin ise Note8 satın alan kullanıcılar 300 TL’lik Samsung WA online mağazasında geçerli aksesuar çekine sahip olacaklar.

Samsung Galaxy Note8 Özellikleri

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM