Repost nasıl kullanılır?

Repost nasıl kullanılır?

Instagram’da herhangi bir gönderiyi kendi takipçilerinizle, baştan paylaşmak isterseniz, ilk önce içeriğin sahibinden izin almanız gerekiyor. Facebook ve Twitter’ın aksine Instagram, “baştan paylaşma” işlevini doğal olarak sunmuyor ve bu yüzden izinsiz yapacağınız bitmiş paylaşımlar, defalarca hoş karşılanmayabilir.

Bu gereksinimi karşıladıktan daha sonra Repost for Instagram, DownloadGram veya Instarepost gibi bir üçüncü parti uygulamayı kullanarak gönderiyi her tarafta paylaşabilirsiniz. Herhangi bir başvuru kullanmadan, ekran görüntüsü alarak da yeniden paylaşmanız olası. Ancak bu yöntemde metinleri her tarafta yazmanız gerekecek ve resmin üzerinde “repost” gibi içeriğin tekrar paylaşıldığını gösteren bir etiket yer almayacak.

Bu yazımızda Instagram gönderilerini tekrar paylaşmayı kolaylaştıran Repost for Instagram‘a odaklanacağız.

Repost for Instagram Nasıl Kullanılır?

1. Uygulamayı Android veya iOS için indirip, telefonunuza yükleyin.

2. Instagram uygulamasını açın, her yerde paylaşmak istediğiniz fotoğrafı ya da videoyu bulun.

3. Sağ üst köşedeki üç nokta (…) üzerine dokunun ve “Paylaşım URL’sini kopyala” üstüne dokunun.

2018072015464737472.jpg Repost for Instagram Nasıl Kullanılır?

4. Repost for Instagram’ı açın. Kopyaladığınız gönderi otomatik olarak görüntülenecek.

5. Gönderinin sağ tarafındaki oka dokunun. Burada repost simgesinin Instagram’da nasıl görüneceğini düzenleyebilirsiniz.

6. Repost düğmesine dokunun ve daha sonra “Copy to Instagram“a dokunun. Şu Anda gönderiye filtre ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

7. Orijinal gönderideki metinleri olmak istiyorsanız, açıklama alanına uzun dokunun ve Yapıştır‘a dokunun. Orijinal metin, bir seçme parça şeklinde görünecek.

8. Hazırlanmış olduğunuzda Paylaş düğmesine dokunun.

Tümü bu kadar, bundan böyle Instagram’da gönderileri nasıl her tarafta paylaşacağınızı siz de öğrendiniz. Repost’un paylaşım esnasında bir anda sesli reklam gösterebildiğini söyleyelim, bu yüzden ses seviyesini düşük tutmanızı tavsiye ediyoruz.

Önceki HaberDizüstü Bilgisayarlara Zeki Pil Garantisi!  

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM