Pixel 3 XL’ten net akıntı!

Pixel 3 XL’ten net akıntı!

Sonbaharın gelmesiyle beraber yeni nesil amiral gemisi zeki telefonlar da tanıtılacak. Sezonu ağustos başında Samsung, Galaxy Note 9 ile açacakken, sonrasında eylül ayında iPhone’lar ile yeni nesil Sony Xperia XZ3 derken, diğer taraftan Google göre Pixel 3 ile Pixel XL 3 modellerini göreceğiz. Önümüzdeki birkaç ay içinde tanıtılması beklenen bu telefonlar hakkında sızıntılar kuşkusuz yoğun şekilde geliyor. Bunlardan biri de Google Pixel 3 XL için oluyor.

Dr.guru isimli bir kullanıcı göre XDA Developers forumunda paylaşılan görsellere tarafından Google Pixel 3 XL, “pirüpak beyaz” da diyebileceğimiz, bembeyaz bir Clearly White modeliyle gelmeye hazırlanıyor. Sızan görsellere göre, arkadaki yüzeyi pürüzsüz beyaz bir malzemeye sahip olacak olan Pixel XL 3, şüphesiz muhtemelen öbür renk seçenekleriyle de bulunabilecektir diye düşünüyoruz.

Selef modelde parçalı renkli tasarımını bu defa tek renk tasarımına bırakabilecek olan Google Pixel, belli ki arkadaki yüzde tek kamera sunmaya devam edecek. Ama ön tarafta çift kamera göreceğiz. 8 MP çift ön kameranın yer alacağı iddiası zaten vardı; şu anda fotoğrafta da bunun doğrulandığını görüyor olabiliriz.

2018073010544678785.jpg Google Pixel 3 XL,

Google Pixel 3 XL’ün tasarımında uyarı çeken bir öteki detay da, ekranın üstünde çentik bulunduğu olacak. Evet, belli ki Pixel 3 XL de çentikli bir model olacak. Ancka olasılıkla bu çentik alanını gizleyebileyeceğiz. Yeniden ön taraftan bir öteki detay da, altta uyarı çeken hoparlör oluyor. Buna tarafından telefon ön yüzde çift hoparlör sunacak diyebiliriz.

Google Pixel 3 XL’ün teknik detaylarını da sızdıran Dr.guru, Google Pixel 3 XL’in 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip olacağını, her iki ekipman öğesinde de Samsung’un imzası olduğunu gösteriyor. Keza telefonun Snapdragon 845’ten zor alması bekleniyor.

Peki, Google Pixel 3 XL ne vakit tanıtılacak? Google’ın Pixel 3 XL zeki telefonunu 4 Ekim 2018 tarihinde tanıtmasını bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM