Özel ulaşıma çözüm: Progo

Özel ulaşıma çözüm: Progo

Son dönemde ulaşım sektöründe gündeme gelen problemler ve meşruluk sorunları beraberinde yeni çözümlerin varlığını görmemizi sağladı. Taksi, minibüs, otobüs, metro gibi hiçbir kamu taşımacılığına rakip olmayan, turizm taşımacılığını yirmi yıldan uzun süredir gerçekleştiren ve bu alanda dijitalleşmeyi başarmış bir ulaşım firması olan Progo, bütün yasal koşulları yerine getirirken müşterilerine exclusive bir seyahat hizmeti sunuyor.

Şu lahza için 9 ilde özel dizayn edilmiş Mercedes Vito ve Sprinter marka araçlarla havaalanı transferi, şehir içi ve şehirler arası seyahat hizmetini idareli fiyatlara sunan Progo’nun kurucu ortağı Kerem Serkan Çoban, yapay zeka teknolojisiyle sundukları avantajları anlattı:

Yüzde 100 yerli ve yasal mevzuata yerinde

2018071613474833385.jpg Yüzde 100 yerli ve yasal mevzuata uygun

Progo hukuki mevzuat ve kanunlara uygun şekilde zorunlu bütün belgelere sahip, %100 yerli büyük bir yatırımın ürünü. Bugün 1.200 aracıyla yollarda, vergisini Türkiye’de ödeyen, ülke ekonomisine değerinde katmaya odaklanmış bir anlayışa sahip. Yolcular faturalarını online ortamda takip edebildiği gibi kurumların ulaşım masraflarını zahmetsizce izleyebilme imkanı sunuyor. Hedefimiz ilk kez ihtiyaç olan şehirlerde hizmet ağını genişletmek, ardındaki yerli bir firma olarak sektördeki deneyimimizi yurt dışına taşımak.

Progo’yu dünyadaki dijital dönüşümün bir parçası olarak görebilirsiniz. Farkı ise aslında geçmişten gelen özel taşımacılıktaki bilgi birikiminin teknoloji ile birleşmesi. Ulaşımda suni akıl teknolojileri için açılış aşamasındayız. Türk mühendislerle derin öğrenme, nesnelerin interneti konularında geliştirme çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yapay zeka teknolojisi doğruca yolcu zamanla tanınıyor, arzu ve taleplere kadar hizmet sunuluyor. Dijital ikizleri buluyor, bu sayede araçların ani süratlenme ve yavaşlama gibi tepkilerini merkezden aynı zamanlı takip edilebiliyoruz. Bakımları varsa yıpranan parçalar sensörler yoluyla bildiriliyor ve servis randevuları otomatik oluşturuluyor. Yolcuların konforu için uzakta araç içi sıcaklığı teftiş ediliyor, tanımlanan değerlerin altına düşmesi veya üstüne çıkması durumunda istenen ısıya her tarafta gelmesi sağlanıyor.

İş modeli olarak öteki uygulamalardan ayrıntılarıyla ayrılıyoruz. Progo kendi araçlarıyla ve bu işi iş olarak yapan özel eğitim almış şoförleriyle hizmet veriyor. Araç bekleyen kullanıcı değil, aracın kapıda hazırlanmış beklediği exclusive bir gezi hizmeti sunuyoruz. Seyahat öncesi akıllı hesaplama algoritması tamamen gideceğiniz mesafenin fiyatını öğrenebiliyorsunuz. Yolculuk evvelden planlanarak gerçekleştiği için hukuki mevzuatlara uygun çalışıyor.

Şoförlerimiz kapınızı açıyor, varsa bavullarınız yerleştiriyor. Exclusive hizmet arzetmek idareli edinmek dek kullanıcılar için manâlı. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Muğla, Kayseri, Samsun ve Trabzon ‘da aynı anda hizmet veren tek başvuru olma özelliğine de sahibiz. Lokasyon sayımızın pozitif olması İstanbul’da evinden havaalanına giden bir kullanıcımızın Muğla ya da Antalya’da havaalanında karşılanıp yazlığına ya da oteline bırakılması anlamına geliyor.

Önceki Haberİşte TP-Link’in Yeni Giriş Seviyesi Modemi Sonraki HaberGalaxy Note 9, Galaxy S9’dan Çabuk Olabilir

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM