Netflix’ten yeni profil simgeleri!

Netflix’ten yeni profil simgeleri!

Netflix esas ekranınızda benzer üç simgeyi görmekten sıkıldıysanız, bundan böyle değişikliğe hazırlanabilirsiniz. Netflix yeni yaptığı ilan ile önümüzdeki haftalarda 100’den fazla yüksek çözünürlüklü sembol görsellerini ekleyeceğini duyurdu.

Yeni simgelerin arasında, aralarında Queer Eye, Bojack Horseman, Kimmy Schmidt, Stranger Things ve Orange is the New Black gibi hizmetin en popüler dizilerinden karakterler yer alacak. Eski simgeler hizmet içerisindeki yerlerini koruyacaklar ve onlar da Netflix’in yöneldiği çağdaş estetik görünüme yerinde bir şekilde yenileniyorlar.

2018072616310082988.jpg

Ilk simgeler şimdi hizmette kullanılabilir hâle gelmiş olsalar da Netflix, bütün değişim için hâlâ birkaç hafta vaktimiz olduğunu söylüyor. Yeni simgeler önümüzdeki haftalarda mobil, tarayıcı ve TV uygulamalarında sunulacaklar.

Simgelerdeki değişiklik, Netflix’in TV tabanlı kullanıcı arayüzünü değiştirerek yeni şovları daha basit bulunabilir ve izlenebilir ülkü getirmeyi planladığını duyurmasının derhal ardındaki gerçekleşmiş durumda.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM