Microsoft’tan Your Phone uygulaması

Microsoft’tan Your Phone uygulaması

Eğer bir Android cihazınız varsa ve bununla birlikte Fast Ring’de bir Windows Insider iseniz, Microsoft’un “Your Phone” (Senin Telefonun) uygulamasını başlangıçta kullanabilen kişiler aralarında yer alıyorsunuz demektir.

Microsoft, Windows 10 PC’den telefonunuzdaki dosyalara kolay erişim sağlayan denek uygulamayı test etmeye başlamış durumda. Bağlı ancak, üçüncü parti ve bulut hizmetlerini de kullanabilirsiniz (ya da kendinize e-posta gönderebilirsiniz), ama bu kullanım, aygıtlardaki dosyalara erişmenin daha sorunsuz ve kesintisiz bir yolunu vaat ediyor. Bir bilgisayardan Telefonunuza (Your Phone) eriştiğinizde, Android cihazınızda en yeni görüntüleri görebiliyorsunuz. sonradan da bunları diğer bir uygulamaya, örneğin sunum yapıyorsanız PowerPoint gibi, sürükleyip bırakabilirsiniz.

Microsoft, sürükle-bırak deneyimini ilk olarak bu yılın başlarında Seattle’daki yıllık Build geliştirici konferansı esnasında duyurmuştu. Bu deneyim, sınırlı bir kapasitede olsa da bir vakit daha sonra iPhone kullanıcıları için de kullanılabilir olacak. Özellikle mobil platformda görüntülediğiniz web sayfalarını bir bilgisayara yollamak, video izlemeye veya metin okumaya daha büyük bir ekranda sürdürmek hizmetin en büyük avantajı gibi gözüküyor.

2018080114300939388.jpg Windows yeni Your Phone uygulamasını sunuyor

Deneyde Kullanılan özelliği kullanabilmek için telefonunuzun Android 7.0 ve üstü sürümleri çalıştırıyor olması gerekiyor. Tek yapmanız gereken ise Your Phone uygulamasını açılmak ve buna karşılık gelen mobil uygulamayı indirmek. Birkaç ayarı tamamladıktan sonradan, birkaç hafta için masaüstünüze sabitlenecek iğneye dikkat edin. Bu iğne, mobil cihazınızdaki fotoğraflara daha seri erişmenizi sağlayacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM