Microsoft Andromeda hakeza tür

Microsoft Andromeda hakeza tür

Katlanabilir çokbilmiş telefonlar dur durak bilmiyor. 90’ların trend çökertme telefonlarından olan kapaklı modeller, 2019 yılında yenilikçi tasarımlarıyla aynı sefer elan hayatımıza girmeye hazırlanıyor. Bu girişimin önemli oyuncuları ortada Samsung ve Microsoft bulunuyor. Bilindiği gibi Samsung tıpkı süredir katlanabilir Galaxy X düşüncesiz telefonu üstünde tutkun kapılar ardında çalışıyorken, Microsoft üstelik Surface Phone yahut diğer adıyla Andromeda üstünde çalışıyor. Andromeda üzerine bugüne kadar haddinden fazla sayıda zımni sızmış durumda. Yeni gelenler ise, iştiha açmaya yetecek cinsten.

Microsoft’un Andromeda cihazına yönelik çokça sayıda berat örneği ve mukavemetli çok vukuf ortaya çıkmıştı. Elbette buna zihin görüntüler bile dahil. Demin bunlar ortada bire bir yenisi henüz katıldı. Daha evvel Microsoft’un katlanabilir cihazına ait zihin görüntüler paylaşan David Breyer, bu yol işleri az buçuk elan müstakbel götürerek haddinden fazla gururlu çalışmalara imza atmış.

David Breyer marifetiyle hazırlanan zihin görüntüler oldukça iddialı ve pek haddinden fazla Microsoft hayranı için en muştulu çalışmalardan biri olacak. Zira paylaşılan görüntülere bakarak Microsoft Andromeda‘yı bir mini dizüstü ve atak oyun platformu olarak kullanabileceğiz. Tabiatıyla bu görüntüler gelişigüzel hangi kadar çekici görünse birlikte, Microsoft yoluyla resmi bir onay gelmeden ayrımsız molekül terennüm etmek zor.

İLGİLİ VUKUF Yıpranmamış iPhone’lar videoda göründü! Esbak Haber500px bozuk düzentileme sistemini değiştirdi…  

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM