Metruk uygulamaları bulun

Metruk uygulamaları bulun

iPhone‘unuzda antlaşma ortamında farklı çalışmalar denemiş olmalısınız. Olur kullanmayı bıraktığınız uygulamaların tamamını kaldırdınız mı?

Sınırlı ayrımsız iOS uygulamasını en son hangi ahit kullandığınızı örtmek için Ayarlar > Umumi > iPhone hıfız alanı yolunu izleyerek kontrol edebilirsiniz. Uygulamalarınız, depolama kullanımına bakarak sıralanacak ve sunu fevkani bildirme haddinden fazla kayran kullanan uygulamaları göreceksiniz. Burada uygulamayı en üst kullandığınız tarihi üstelik göreceksiniz. Ancak herhangi bir uygulamayı bilmeyerek açmanızın dahi “bürümek” sayıldığını söyleyelim.

Kullanılmayan uygulamalarınızı kırmızı renkli Uygulamayı Sil düğmesine basarak silebilirsiniz. Aplikasyon verilerini kaybetmeden depolama alanı fayrap etmek üzere mavi Uygulamayı Sil (Offload App) düğmesine matbuat. Bu durumda uygulamayı elan sonra tekrar yükleyebilecek ve verilerinizi gine kullanabileceksiniz.

Paye: Offloading işleminden bilahare uygulamanın simgesi antre ekranınızdan silinmeyecektir. Bu muamelat uygulamayı silse de simgeyi silmez; bu sayede simgeye dokunarak uygulamayı gene yüklemenize imkân tanır.

Önceki HaberFacebook’a Altı Haneli Ceza Kesildi Sonraki HaberSnapchat Lensleri amacıyla yıpranmamış özelliğini sundu…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM