McLaren eSpor programı kıpırdak oyun alanına de giriyor

McLaren eSpor programı kıpırdak oyun alanına de giriyor

Zaman oyun dediğimiz antlaşma masaüstü ve konsol oyunculuğunun birlikte ateş parçası köpoğluluk bile nazik önem kazandı. bu haysiyetle eSpor organizasyonları atak oyunlara daim düz veriyor. McLaren bunlardan birisi.

 

Programın kapsamı

 

Mufassal süredir eSpor alanına yatırım eden McLaren firması, bu sene için hazırladığı yıpranmamış programda masaüstü simülasyon oyunları haricinde konsol ve mobilize baziçe alanına de vadi veriyor.

 

Ayrıca Bkz.Exynos işlemcilere masaüstü yolu gözüktü

Daha yıldızlı ve henüz şümullü aynı programın sözünü veren Shadow Project; iRacing ve rFactor 2 kabil oyunların yanısıra Xbox One üzerinde Forza Motorsport ve Real Racing 3 oyunlarını bile kapsamına aldı.

 

Programın sponsorları bugüne kadar Logitech ve Sparco iken deminden Alienware ve HTC bile yanlarına eklendi. McLaren’in ilerleyici dönemde VR tecrübesine da saha vermesi bekleniyor.

 

McLaren seçtiği sporcuları oyunu oynayıp oynamadığına bakarak değil yetenekli olup olmadığına göre değerlendiriyor. Geçen yılın finalisti Henrik Drue, tek tecrübesi olmamasına rağmen konkur oyununda muvaffakiyet elde edebilmişti.

 

Shadow Project seçmeleri Ağustos ayında başlayacak. Ilk Teşrin ayına büyüklüğünde iRacing ve Real Racing 3 elemelerinde liyakatli olanlar Ev 2019 tarihine kadar sürecek finallerde yarışacak. Kazanan ayrımsız sevimli ise McLaren ekibine katılacak.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM