McAfee, VPN şirketi TunnelBear’ı satın aldığını duyurdu

McAfee, VPN şirketi TunnelBear’ı satın aldığını duyurdu

Dünyanın en büyük güvenlik yazılım şirketlerinden bir olan McAfee, Kanada merkezli VPN firması TunnelBear‘ı satın aldığını duyurdu. Anlaşmanın detayları ve McAfee’nin bu satın almaya ne kadar ödediği demin açıklanmadı.

Ayrıca Bkz.DonanımHaber Android uygulaması yayında!

TunnelBear’ın kurucu ortağı Ryan Dochuk yaptığı açıklamada “McAfee’nin TunnelBear’ı satın alması şirketimiz için oldukça heyecanlandırıcı bir koşul. TunnelBear müşterilerimizin ilgi gösterdiği ürünleri geliştirmeye devam edecek ve McAfee ile daha özel ve güvenli bir internet ortamı arzetmek için elimizden geleni yapacağız. McAfee bize VPN alanındaki liderliğimizi sürdüreceğimiz bir kaynak sağlayacak.” ifadelerini kullandı.

McAfee CEO’su: Daha tehlikesiz bir internet sunacağız

McAfee’nin CEO’su Christopher Young, TunnelBear’ın ilgi çekici, kârlı ve doğrudan tüketiciye karşın bir marka oluşturma konusunda başarısını dile getirerek; bu birleşmenin müşterilerin çevrimiçi verilerini korumaya ve internette daha güvenli bir şekilde gezinebilmelerine yardımcı olacağını belirtti. Önümüzdeki günlerde bu satın almanın ne kadara gerçekleştiğinin açıklanıp açıklanmayacağı ise az önce bilinmiyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM