Mate 10 Pro’ya yüz tanıma geldi!

Mate 10 Pro’ya yüz tanıma geldi!

Huawei , Mate 10 Pro kullanıcıları üzere inovasyon odaklı bir sürprize imza attı. Huawei duyurduğu güncelleme ile ışığın düşük olduğu ortamlarda da enerjik tıpkı şekilde etkin yüz tanıma özelliğini Mate 10 Pro modeli amacıyla birlikte hayata geçirdi.

Yeni güncelleme ile devreye alınan yüz tanışıklık teknolojisi, kullanıcının yüzünü değişik açılardan algılayarak, bodur müddet içerisinde görüntülük kilidinin tehlikesiz bir şekilde açılmasını sağlıyor.

Güvenli tasarruf ön planda

Huawei Mate 10 Pro, yüz tanışıklık teknolojisi son evre aceleci ve cılız çalışıyor. Bunun birlikte, ümranlı algoritması yardımıyla sağladığı 1.000’den çok yüz verisi çokluk özelliği ile de berenarı emniyetli. Huawei Mate 10 Pro kullanıcıları güncelleme ile verilen, “sadece gözler açıkken beniz tanıma özelliği” sayesinde, dalgı esnasında telefonun açılması ile ilgilendiren bire bir kaygı duymuyorlar. Mate 10 Pro’bile verilen beniz tanışıklık özelliği güncellemesi, yemeden içmeden kullanıcının gözleri açıkken kullanılabiliyor. HUAWEI Mate 10 Pro, yaklaşık 800 milisaniyede kullanıcının yüzünü tanıyarak görüntülük kilidini köprüleme bırakıyor.

Huawei Mate 10 Pro kullanıcıları, 568 MB boyutundaki güncellemeyi ülkemizde de dakikasında indirip kullanmaya başlayabiliyorlar. Güncelleme bir zamanda Bluetooth bağlantısını optimize ederken, ara sıra arayüzlerdeki UI metni görüntüsü ve VoWifi özelliklerinin üstelik optimizasyonunu sağlıyor. Cihazı BLA-L09 8.0.0.142 (C432) sürümüne yükselten güncelleme ile mülhak yerine, genişlik edimsel Google güvenlik yamaları da cihaza tanımlanıyor.

Eski HaberInstagram’ın tekil değeri şaşırtıyor Sonraki HaberSes, Bilgisayara Beis Verir mi?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM