Manyetik kutupların düzlük değiştirmesi Dünya’nın sonunu getirecek

Manyetik kutupların düzlük değiştirmesi Dünya’nın sonunu getirecek

Yıllardır Acun’mızın ve insanlığın kuşkusuz bulunmayan olacağıyla ilişkin teoriler ortaya atılıyor ve bilgelik insanları dur durak ezbere Dünya’nın başına gelebilecek her şeyi araştırıyor. Bu kat Avrupa Feza Ajansı (ESA), muhtelif uydulardan elde ettiği bilgilerle bin yılda Dünya’nın sonunu getirecek teorisini paylaştı.

ESA’nın açıklamalarına bakarak Dünya’nın manyetik kutupları çokça geçenlerde düzlük değiştirmeye başlayacak. Kutupların düzlük değiştirmeye başlamasıyla birlikte acun mütenevvi zorluklarla karşılaşmaya önceden bu güçlük benzeri süre sonra çokça henüz nazik ayla gelecek. ESA, bu durumu Acun’nın mıknatısi kalkanının 10 tekmil daha aceleci zayıflamasına bağlayarak bu durumun çok elan pahal olayları tetikleyeceğini belirtiyor.

Ayrıca Colorado Üniversitesi araştırmacılarından Daniel Baker, ESA yoluyla elde edilen bulguların akla yatkın olduğu takdirde ilk Dünya’daki bir nice noktanın yaşanamaz ağıl geleceğini ve insanlığın sonunun olacağını belirtiyor.

Şayet bin yıl sonradan insanlık Merih’ta sömürge kurmayı bibi başaramamış olursa, bu yekpare yaşanacaklar insanlığın sonu demek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM