Logan Paul, YouTube kanalının konseptini değiştirmeye hazırlanıyor

Logan Paul, YouTube kanalının konseptini değiştirmeye hazırlanıyor

Geçtiğimiz yıl aralık ayında bir videosunda Japonya’da intihar etmiş bir bireyi videosunda göstermesi ve bu konuyla alay etmesi üzerine olumsuz eleştirilerin hedefi olan ve önemli cezalarla karşılaşan Logan Paul, o günden sonra hayatında her şeyin değiştiğini söyleyerek yaptığının yanlış olduğunu kabul etmişti.

Paul her ne kadar aralık ayındaki videosunda ciddi bir yanlış yaptığını kabul etse de daha sonra YouTube kanalına yüklediği videolar pek de normal değildi. Yine pek çok kişiye kötü örnek olacak videolar yükleyerek YouTube tarafından kısa süreliğine para kazanma engeliyle karşılaşan Logan Paul, eski itibarını kaybetmesine rağmen hala yüksek izlenme rakamlarına ulaşıyordu.

Bu duruma artık son vermek isteyen ünlü YouTuber Logan Paul, şimdi ise “The End of Logan Paul Vlogs” başlığıyla yayınladığı yeni videosunda artık YouTube kanalında vlog çekmeyeceğini açıkladı. Yaratıcılığını başka video fikirleriyle kullanmak istediğini belirten Logan Paul, YouTube kanalının konseptini tam anlamıyla değiştirecek.

Logan Paul’un açıklama videosu -İngilizce-

Logan Paul’un şu an için ne tarz videolar yükleyeceği ve hem kendinde hem de YouTube kanalında nasıl bir farklılık yapacağı henüz bilinmiyor ama Paul, bu sert konsept geçişini “Biri benim kariyerimi bitirecekse o da ben olacağım.” sözüyle değerlendiriyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM