League of Legends Final

League of Legends Final

League of Legends Türkiye Şişman Finali Pervin Sports Arena’birlikte Gerçekleşecek

Riot Games, gnctrkcll, Coca-Cola Zero ve TeknoSA işbirliğiyle planlı League of Legends Şampiyona Ligi’nde Türkiye Balaban Finali için kasaba belirlendi. 8 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek Türkiye Büyük Finali’nde 10 bin eSpor tutkunu bire bir defa henüz Pervin Sports Arena’evet akın edecek.

Türkiye’birlikte eSpor kavramının yer şişman destekçisi Riot Games’in gnctrkcll, Coca-Cola Zero ve TeknoSA işbirliğiyle düzenlediği Türkiye’nin önce aç eSpor ligi olan League of Legends Şampiyonluk Ligi’nde final mekânı belirlendi. Türkiye’nin en iri eSpor coşkusuna ev sahipliği yapacak League of Legends Türkiye Büyük Finali, güzeşte yıl olduğu üzere bu sene dahi İstanbul Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek.

Toplam 8 takımın haftalar süresince uğraş ettiği Bökelik Ligi Yaz Mevsimi, Türkiye’nin yer küçümseyici eSpor etkinliği olan Türkiye Balaban Finali’nde şampiyonun belirlenmesiyle sona erecek.

Türkiye Şampiyonu Için Dünya Şampiyonası Yolu Açılacak

League of Legends Türkiye Nazik Finali’nde böke olan bando, League of Legends Acun Şampiyonası’nda Kore’den Şimal Amerika’ya, Çin’den Avrupa’evet kadar dünyanın bildirme gür eSpor takımlarına cebin Türkiye’yi görevlendirmek namına majör bire bir kazanım yakalayacak.

Biletler 8 Orak Ayı’de Satışta

2014 yılında gerçekleştirilen ve biletleri tıpkı hafta zarfında tükenen Türkiye Şişman Finali’nde Ülker Sports Arena 10 bin biletli izleyicinin coşkusuyla dolup taşmıştı. Ayrıca yüzbinlerce güç mücadeleyi çevrimiçi adına elektronik beyin ve telefonlarının ekranları karşısında izlemişti.

2015 Türkiye Şişman Finali’nin biletleri 8 Orak Ayı Çarşamba haset Biletix üzerinden satışa çıkacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM