Kullanıcılar artık letgo’da videolu ilanlar verebilecek

Kullanıcılar artık letgo’da videolu ilanlar verebilecek

Türkiye’nin en büyük ikinci el alışveriş uygulaması letgo’nun yeni özelliği video bildiri baştan sona, istediğiniz her ürünü kısa videolar çekerek satışa sunabileceksiniz. En hoş yanı ise; ilan sayfalarında, arama sonuçlarında ve asıl ekranda videolar oynuyor olacak.

Letgo’nun platformuna dahil ettiği bu nitelik baştan sona son zamanların trendi olan videolar, bundan böyle ikinci el alışveriş dünyasının da kayda değer bir parçası haline gelecek. Bu sayede ilanla ilgilenen kişiler satılan ürünü fazla daha detaylı bir şekilde görüntüleyebilecek.

Sezgisel teknoloji ve sadelik üstüne inşa edilen letgo ile yeni bir pazaryeri türü oluşturduklarını gösteren letgo Kurucu Ortağı Alec Oxenford, “Kullanılmış bir eşyayı satabilmenin, en ilk önce satın edinmek kadar kolay olması gerektiğine inanıyoruz. Video paylaşımları, satılmak istenen ürünü tanıtmak için yeni bir yol sunuyor” dedi.

Buradan ‘Kaç birey letgo’dan ürün aldı ya da sattı?” diye sorsak, sanırım büyük bir çoğunluğumuz el kaldıracaktır. Hemen bir soru daha o zaman; “Aradığınız ürünleri incelemek için önce YouTube’a girip videolarını izliyor musunuz?” yanıt evet ise letgo tam da sizin için bir nitelik duyurmuş demektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM