Kilitsiz Galaxy Note 9’dan ipucu

Kilitsiz Galaxy Note 9’dan ipucu

Galaxy Note 9 elan önceki beş altı öğün Geekbench sitesinde görüldü. Geçmiş namına SM-N960U adlı bir su yüzüne imdi ve sahip olduğu Snapdragon 845 onun MEMLUK sürümü olduğu anlamına geliyordu. SM-N960N kod isimli kabil ise Cenup Kore üzere yola çıktı ve biraz hafta sonradan cihazın benchmark testlerinde Exynos 9819 çipine ehil olduğu görüldü.

Geekbench’te yıpranmamış ortaya çıkan SM-N960F kod isimli kilitlenmemiş Galaxy Note 9, ayrıksı yekpare toptan modelleri kabilinden Exynos çiple gönderme edilecek. Fakat bu kere performans skorunda az bir ayırt var.

Exynos 9810 destekli Galaxy Note 9 emsal numarası SM-N960N, çekirdekli ve çokça çekirdekli testlerinde sırasıyla 2737 ve 9064 skorlarını verdi. Benzeri çip ile mevrut Galaxy Note 9 dublör numarası SM-N960F, biricik çekirdekli ve çokça çekirdekli testlerinde sırasıyla 3716 ve 8984 skorlarına erişti.

Bugünün kilidi küşade Galaxy Note 9’un mukayeseli sınav listesi, Samsung’un bu konuda açık aynı şekilde iyileştirmeler yaptığını gösteriyor. Cetvel antrparantez Galaxy Note 9’un lansmanında Android 8.1 Oreo marifetiyle destekleneceğini ve 6GB RAM’e sahip olacağını yineledi.

Şu dakika değişik kaynakların test sonuçlarına bakmadan bahsetmek erken olacaktır, bu yüzden beklemekte yarar görüyoruz.

Eski HaberBasketbolun Yeni Adresi TİVİBU Sonraki HaberHuawei ve Leica işbirliği

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM