Katlanan Samsung F

Katlanan Samsung F

Samsung’un reel anlamda katlanabilen telefounu birkaç senedir sabırla bekliyoruz. Uzun zaman Galaxy X adıyla gelmesi beklenen telefonun bundan böyle Galaxy F adıyla çıkacağına inanılıyor. Telefon hakkında bildiğimiz birçok şey de var ve Samsung hemen, telefonu yakında tanıtacağını söylüyor.

 

2014 Samsung Flexible OLED Display Phone and Tab ConceptSamsung Flexible Display Phone and Tab Concept samsung flexible phone samsung flexible tablet samsung flexible

Samsung’un Galaxy F’yi askıya alma lüksü bundan böyle yok çünkü rakibi Huawei de katlanabilen telefonlarla ilgileniyor ve bu konuda ilk adımı atmak istiyor. bununla birlikte telefonu tanıtmakla piyasaya sürmek aynı kavrayış gelmiyor. Samsung Mobile’ın başındaki DJ Koj, CNBC ile yaptığı röportajda katlanabilen telefonun “zamanının geldiğini“, cihazın çok yakın olduğunu ve Kasım’da, Samsung’un geliştirici konferansında tanıtılabileceğini söyledi. Oysa Koh, cihazın ne zaman mağazalara ulaşacağıyla ilgili konuşmadı.

Telefonun nasıl olacağından da bahseden Koh, Samsung’un tablete dönüşen bir telefon istemediğini ve aygıt için eşsiz bir deneyim tasarladıklarını belirtti. Idareci geliştirme sürecinin “karışık” olduğunu itiraf etse de, sona fazla yaklaştıklarını ekledi.

Huawei ise Ekim’de yeni Mate 20 serisini duyurmaya hazırlanıyor ve katlanabilen telefonunu benzer etkinlikte gösterebilir.

Galaxy F’nin 2.000 dolar gibi fazla yüksek bir fiyatla gelebileceğini duymuştuk ancak Koh, röportajda fiyattan hiç bahsetmedi. Katlanan telefon için şimdilik beklemeye devam edeceğiz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM