Jabra Elite 65T tahlil

Jabra Elite 65T tahlil

Jabra’nın kablosuz kulak içi kulaklığı Elite 65T, öncelikli olarak 4 mikrofonlu yapısı ile uyarı çeken bir model. Bu nitelik baştan sona, telefon görüşmelerinde, ses ve rüzgar gürültüsü, az daha en ince ayrıntısına kadar ortadan kaldırılıyor.

Elite 65T, üstünde bulunan 6 mm çağındaki sürücüler, 6,0 × 5,1 mm boyutları ile 20 Hz – 20 kHz ses frekans aralığı sunabiliyor. 5 saate kadar batarya ömrü, Bluetooth 5.0 teknolojisi, Android ve iOS için ücretsiz olan Sound+ yazılımı ile kulaklığın tüm ayarlarına erişip yönetme özelliği dikkat çeken teferruat arasında yer alıyor. Bluetooth 5.0 teknolojisi, toplamda 8 cihaza değin bağlantı desteği ve aynı zamanlı olarak 2 cihazda kullanılabilme imkanı sunuyor.

Kutu içerisinden meydana çıkan, sıkıntı ünitesi, keza kulaklıkları güvence altında korumanızı ayrıca de 2 bütün şarj ile toplamda 10 saate değin ilave tatbik süresi elde etmenizi sağlayacak.  Bu şarj birimi, microUSB portu üzerinden yük oluyor.

Jabra Elite 65T tahlil

Jabra’nın yeni nesil kablosuz kulak içi kulaklığı nasıl bir tecrübe sunuyor? 799 TL fiyatının hakkını veriyor mu? Tüm bu soruların yanıtı, Jabra Elite 65T tahlil videomuzda!

Jabra Elite 65T tasarımı

Jabra Elite 65T, koyu renklerin siklet gösterdiği şık bir tasarıma sahip. Toplamda 12.3 gram olan Elite65T’nin, sağ kulaklığı 6.5 gram, sol kulaklığı ise 5.8 grama ağırlığa sahip. Yük ve koruma ünitesi ise yalnızca 69 gram gibi bir tartı ile tasarlanmış.

NASA, Mars’ta birincil yaşam kanıtını buldu! (VİDEO)

NASA pat diye fazla kanal üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayınla, bugüne kadarki en somut dünya dışı yaşam kanıtını bizlere sundu. Peki, bu ne anlama geliyor? Doğrusu dünya dışı yaşam var mı?

Yük ünitesinin daha alçak kısmında bulunan LED ışığı, şarj durumunu ve güncelleme durumunu gösteriyor. Kapak içinde yer alan LED ışık ise kulaklıkların çok miktar durumun anlamanıza muavin olacak. Bu biriminin kapağı ise rakiplerine kıyasla biraz daha kuvvet açılıyor.

Jabra Elite 65T’yi Sound+ ile kullanın

Elite 65T, mobil dilekçe üzerinden fazla sayıda özelleştirme ve ayar sunuyor. Android ve iOS için yayınlanan Sound+ uygulaması ile ekolayzır ayarı, Jabra’nın geliştirdiği HearThrough ayarı, güncelleme takibi ve daha böylece çok detaya erişebilirsiniz.

Jabra Elite 65T fiyatı

Jabra’nın uzun pil süresi ve yüksek performans sunan kulaklığı, Elite 65T modeli, 799 TL fiyat etiketine sahip.

Jabra Elite 65T teknik özellikleri

Frekans aralığı 20 Hz – 20 kHz
Şoför çapı 6 mm
Temas Bluetooth 5.0
Mikrofon 4 x MEMS
Batarya 5 saat + şarj birimi ile +10 saat
Yazılım Sound+
Dayanıklılık IP55
Fiyat 799 TL

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM