Işık hızında mekanik klavye: Razer Huntsman Elite!

Işık hızında mekanik klavye: Razer Huntsman Elite!

Razer Opto-Mekanik Anahtarlar ile kullanılmamış oyuncu klavyesinin çerağ hızında aktivasyon sunduğunun altını çiziyor. Şirket, yıllar süren araştırı ve ihya süreci sonrasında ortaya çıkarttıkları ürünün klavyeler üzere bir inhina olduğu iddiasında. Uygulayım Bilimi üzere anahtarlar içerisine gözlükçü kandil sensörleri yerleştirilmiş. Böylecene bir tuşa bastığınızda, bu çırağ sinyali ile tıpkısı alıcının etkinleştirilmesine izin veriyor ve anında aksülamel verilebiliyor.

Geleneksel mekanik klavyelere bakarak tuş yapısının bu teknoloji ile kolaylaştığı ve ülkü çıkaran bazı fiziksel karakteristiklerin bu yıpranmamış anahtarlarda bulunmadığına üstelik özen çekiliyor. 1.5 milim aktivasyon noktası bulunan anahtarların yüzde 30 elan hızlı olduğu paylaşılıyor. Aktivasyon gücü ise 45g ile az çok belli belirsiz. Hissiyatın ise Razer Green anahtarlar ile analog olduğu söyleniyor. Antrparantez tuşlar 100 milyon basmaya dayanıklı. Yani anadan görme mekanik anahtarların 2 kalpsiz büyüklüğünde.

 

Razer Opto-Mekanik Açacak kullanan ilk oyun klavyesi ise Huntsman Elite namına karşımıza çıkıyor. Çabuk ve dayanabilen tuş anahtarlarını kullanan klavye alüminyum yapısı, manyetik güç yastığı, çokça fonksiyonlu sayısal kadranı, medya tuşları, mehabetli desteği, melez depolama özelliği, anti-ghosting ve Chroma RGB tenvirat efektleri ile öne çıkmayı başarıyor. bu arada ölçün tıpkı Razer Huntsman modeli dahi sunuluyor fakat bu modelde güç yastığı, sayısal kadranı ve alttan tenvirat detayları bulunmuyor. Razer Synapse 3 ile özel medya tuşlarına haremlik fail yıpranmamış sayısal kadranın gösteriş ve patırtılı ayarlamanın birlikte birçok alternatif sunması cins kılınıyor.

Razer Nommo serisi hoparlörler geliyor!

Razer aynı seriden üç eskimemiş hoparlör ile CES 2018 etkinliğinde özen çekmeyi başardı. Işte, Razer Nommo ve Razer Nommo Pro PC hoparlörlerinin detayları.

Yurtdışında satışına başlanan Razer Huntsman Elite 199 dolar ve Razer Huntsman 149 dolar fiyat etiketine cemaat.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM