iPhone XI, RAM’i artırabilir

iPhone XI, RAM’i artırabilir

Yıpranmamış iPhone’ların daha hararetli işlemcilerle gelmesi sürpriz değil. Yani iPhone X’ten daha ateş parçası aynı iPhone XI bekliyorsanız, bu beklentiniz belli gerçeğe dönüşecek. Ancak Apple, RAM miktarını değme yıl artırmıyor.

Ortaya sâdır Geekbench raporu, Apple’ın bu yıl RAM miktarını artıracağını söylüyor. Raporda eskimemiş iPhone’un 4GB RAM’e ehil olduğu gözleniyor. amma velakin bilcümle namına hangi iPhone modelinin bu RAM’i taşıdığı anlaşılmıyor. İki nüsha olarak ortaya çıkması beklenen iPhone XI’in standart modeli da 4GB RAM ile gelebilir. amma velakin şimdilik iPhone 9 kendisine adlandırdığımız madun seviye benzeri, 3GB RAM’bile kalabilir.

Ünlü çözümleyici Ming-Chi Kuo, elan önceki aynı tahmininde iki iPhone XI modelinin da 4GB RAM ile geleceğini, iPhone 9’un ise 3GB RAM’e topluluk olacağını söylemişti.

Geekbench raporu, RAM miktarı dışında telefonda şeş çekirdekli bir işlemcinin bulunduğunu söylüyor. Alet tek çekirdekte 4.673 puana, çoklu çekirdekte ise 10.912 puana ulaşıyor. Bu puanlar, iPhone X’in aldığı 4.206 aile 10.128 puanın hoppadak biraz üstünde. Farkın bir iki olması beklentinizi karşılamamış kabil, ancak testlerin elan gücük bir donanım ve yazılımda yapılmış olabileceğini unutmamak gerekiyor.

Geçmiş Haber9 Adımda Emniyetli Genel Ağ Rehberi  

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM