iPad için Photoshop sürprizi

iPad için Photoshop sürprizi

Apple, iOS 11 ve iPad Pro’yu tanıttığından beri, hayatiyetli tabletlerinin benzeri bilgisayarın yerini alabileceğini tez ediyor. Amma yazılım tarafında bunu destekleyen gelişmeler gördüğümüzü it canlı söyleyemeyiz. Tıpkı PC ile yapabileceklerimizi işleyen ateş parçası yazılımları keşfetmek neredeyse imkansız.

Ama bu uzanım, görünüşe göre yavaş yavaş değişiyor. Bloomberg’in haberine göre Adobe, PC’da yapabildiğimiz seçme şeyi yapmamızı sağlayacak, umum çıkarma bir Photoshop’u iPad’e getirmeye hazırlanıyor. Daha üstelik iyisi, Photoshop’u Adobe Illustrator’ın takip edecek olması.

iPad üzere geliştirilecek Photoshop hakkında henüz çok fazla özdek bilmiyoruz; uygulamanın Ekim ayında MAX konferansında tanıtılmasını yoklamak zorundayız.

Bu gelişme, Adobe’un, iPad Pro’nun cemi tıpkısı Photoshp deneyimi sunacak büyüklüğünde canlı olduğuna ikna olduğunu gösteriyor. Ancak uygulamanın elden iPad Pro’lara mı geleceği, yoksa tanıtılması muhtemel eskimemiş iPad modellerini üstelik gelip gelmeyeceği şu dakika için anlaşılan değil.

Şayet farklı yazılım üreticileri da Adobe’u strateji ederse, iPad hoşur bile bilgisayarların yerini almak amacıyla koskocaman bir hamle atmış olacak. Anck iPad’in rakibi kendisine görülen Microsoft Surface Pro‘nun filhakika bu yazılım desteğine topluluk olduğunu düşünürsek, Apple’ın önünde haddinden fazla detaylı bire bir el olduğunu sükûnet görebiliriz.

Önceki HaberHUAWEI P20 Pro ile Sentetik Zeka Cebinde!  

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM