iOS 12 Beta ön inceleme!

iOS 12 Beta ön inceleme!

Apple’ın duyurusunun anında arkasından kullanıma sunduğu iOS 12 Beta sürümünü, süratli bir şekilde iPhone X modeline kurduk ve getirdiği yenilikleri denedik.

iOS 12 Beta çıktı! İşte üstüne atmak için gerekenler!

WWDC 2018’de duyurulan iOS 12 için birincil Beta yayınladı. iOS 12 Beta sürümünün detayları ve iOS 12 Beta nasıl yüklenir? sorusunun cevabı!

iPhone X’e kurduğumuz iOS 12 Beta ile işletim sisteminin neler getirdiğine baktık. Bu güncelleme ile gelen onarılmış bildirim gruplandırma özelliği ve Memoji gibi yeniliklere yakından baktık. Peki, bunların dıştan neler geliyor?

iOS 12 duyuruldu! İşte tüm özellikler!

Apple, WWDC 18 etkinliğinde Apple aygıt meraklısı cümbür cemaat tarafından büyük bir heyecanla beklenilen iOS 12 mobil işletim sisteminin duyurusunu gerçekleştirdi. Peki, iOS 12 özellikleri neler?

iOS 12 Beta ön tahlil

iOS 12 Beta ön inceleme videomuz ile sizleri baş başa bırakıyoruz!

iOS 12 Beta ile gelen diğer özellikler

Rahatsız Etme (Do Anekdot Disturb) özelliği de geliştirilerek artık geceleri kullanıcıların rahatsız olmamasını sağlayacak bir hal alıyor. Bildirimlerle rahatsız edilmemeniz ve telefonunuzun ışığının dikkatinizi dağıtmaması için ekranın en ince ayrıntısına kadar karanlık bir moda bürünmesi sağlanıyor. Kısacası Always-On Screen özelliği sonunda gelmiş durumda.

Screen Time (Görüntüleme Zamanı) altındaki Haftalık Aktivite Özeti ise bir değişiklik dijital sıhhat özelliği. Telefonunuzla veya tabletinizle ne değin süre geçirdiğinizi bu nitelik ile takip edebilecek ya da Uygulama Limitleri ile uygulama başvuru sürelerini ayarlayabilecek.

Grup FaceTime ile 32 kişiye yardım!

Mesajlar kamerası için de birçok efekt ekleniyor. Snapchat güya efektler, şekiller, metinler ve çıkartmaların yanı sıra Animoji ve Memoji desteği ile mesajlar çok daha renkli ayla gelecek.

iOS 12 ne süre çıkacak? – iOS 12 özellikleri

Apple, yeni işletim sistemini 4 Haziran 2018‘de düzenleyeceği Apple Worldwide Developers Conference (WWDC) etkinliğinde bizlerle buluşturacak. daima olduğu gibi, ekinlik sonrası veya bütün 1 hafta sonra geliştiricilerin beğenisine sunulacak olan iOS 12 Beta sürümünün testleri, tam 4 ay sürecek. Yani fazla kısa bir vakit sonradan beta da olsa iOS 12 indir seçeneği kullanıcılara sunulmuş olacak.

Bunun ardındaki Eylül ayında düzenlenecek etkinlikten sonra da, resmen kullanıcılara sunulmuş olacak.

iOS 12 alacak cihazlar

– iPad Pro (10.5), iPad Pro (2017) iPad 2017, iPad 2018, iPad küçük 2, iPad mini 3, iPad küçük 4

– iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X

– iPod touch (6. nesil)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM