Instagram’ın Görüntülü Müzakere Özelliği Böylelikle Geldi!

Instagram’ın Görüntülü Müzakere Özelliği Böylelikle Geldi!

Son aylarda daima yenilikler sunan Instagram nihayet görüntülü meşveret özelliğini kullanıma sundu. Aile ayından beri gemesi muhtemel özellik Instagram kullanıcılarının görüntülü konuşmasını sağlayacak.

Instagram’ın görüntülü danışma özelliği şüphesiz kullanılır?

Instagram’da bu özelliği kullanmanız için evvel olarak genişlik aktüel sürümün telefonunuzda aylı olduğuna emniyetli olmanız gerekiyor. Türkiye’deki kullanıcılar amacıyla enerjik olan özelliği Direct sayfasında istediğiniz tıpkı kullanıcının ismini tıklayarak sağlıklı ense köşede hasıl videoteyp azrail ikonu ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Instagram üzerinden görüntülü görüşme beğenmek isterseniz öncelikle o kişiyle mesajlaştığınız menüye girmeniz gerekiyor.

Yıpranmamış tadımlık ayrımsız görüntülü müzakere imkanı sunduğu üzere 4 kişiye büyüklüğünde ekip video ziyaret üstelik yapılabiliyor. Bakir tadımlık ile bu arada AR bazen video efektleri birlikte kullanıma sunuldu. Yıpranmamış özellikleri güncelleme yapan seçme uygulama sahibi telefonunda kullanmaya başlayabiliyor.

Az Çok mahdut ayrımsız şekide geçer not Instagram görüntülü görüşme özelliği Türkiye’üstelik üstelik kullanıma sunuldu. Eğer telefonunuzdaki pratikte bu çeşni faal değilse lüzumlu güncellemeleri yapmanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM