Instagram’a Yeni Özelikler Geliyor!

Instagram’a Yeni Özelikler Geliyor!

Dünyanın en popüler sosyal paylaşım platformu Instagram, getirdiği yenilikleri ile kullanıcılarına en iyi sosyal paylaşım ortamı sunmaya devam ediyor.

Twitter üzerinden sızan bilgilere tarafından Instagram, bir takım özelliklerini deneme aşamasına koymuş. Deneme edilen bu özellikler için şirket net bir izah etme yapmamakla beraber ilerleyen zamanlarda bu özelliklerin geleceğine zaten belli gözüyle bakıyordu. Bir bakıma resmi olmasada kesinleşmiş oldu diyebiliriz.

Öncelikli olarak başvuru formu, yakın zamanda kullanıcılarının ne kadar vakit harcadığını bildiren bir özellik üstünde çalışıyor. Böylelikle kullanıcılar başvuru içerisinde ne değin süre harcadığını görebilecek. Özellikle ufak kullanıcılarımız için yararlı bir özellik olacağına inanıyorum.

Bu özelliğe ilave olarak Instagram, Facebook ile antre kısmında bir takım yenilikler yapacak gibi duruyor. Bu yenilikler baştan sona dilekçe, Facebook bildirimlerinizi de gösterecek. Yani, Facebook ile entegre halde çalışacak. Böylelikle bildirimlere bakma ihtiyacı hissetmeden direkt Instagram’dan önizleme yapabileceksiniz. Hemen Şimdi bunların bir iddiadan ibaret olduğunu belirtmekte üstünlük var. Ne zaman geleceği belli olmayan bu özellikler, büyük ihtimalle ilk olarak beta kullanıcılarına sunulacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM