Huawei’den Qualcomm’a karşı akın: Kirin 710 ortaya çıktı

Huawei’den Qualcomm’a karşı akın: Kirin 710 ortaya çıktı

Teferruatlı süredir hem antre hem üstelik ılımlı seviye uslu telefonlarının tamamında Kirin 659 çıpır setini yeğleme eden Huawei, binnetice eskimemiş nesil Huawei Kirin 710 üzerine çalışmalara başladı.

Huawei’nin ast markası Hi-Silicon marifetiyle tasarlanan kullanılmamış yonga seti Huawei Kirin 710, Qualcomm’un geçtiğimiz müddet içinde tanıttığı Snapdragon 710 platformuna doğrudan rakip kendisine karşımıza çıkıyor. Daha Huawei evet bile Hi-Silicon marifetiyle resmi benzeri izah olmasa dahi kullanılmamış Kirin 710’un temmuz ayının ortalarında tanıtılacak aynı Huawei telefonla gelişigüzel karşımıza çıkacağı düşünülüyor.

Huawei Kirin 710 ile neler değişecek?

Esasen bakacak olursanız Kirin 710 ve Kirin 659 arasında çok fazla takat sınırı farkı bulunmayacak. Yani elhasıl Kirin 710, Kirin 659’un düzeltilmiş versiyonu olacak. Fakat yapılacak geliştirmelerle gelişigüzel Kirin 710 çıpır seti TSMC‘nin 10 nanometre teknolojisiyle üretilecek. İşlemcinin 10 nanometre ile üretilmesiyle alay malay telefonların pil ömrü haddinden fazla elan etraflı olacak.

bununla birlikte Kirin 710’birlikte Kirin 659’a göre henüz hayat dolu bir grafik muamelat birimi kullanılması ve Kirin 710’un oyunlarda ayrımsız esbak Kirin işlemciye bakarak daha gür bir başarım sergilemesi bekleniyor.

Ayrıksı aynı ihya ise sentetik zeka alanında olacak. Söylenene göre Kirin 710, bireşimli zeka üzere özel donanımsal geliştirmeler içerecek ve Huawei’nin art dozaj fikirli telefonlarında sunduğu bileşimli zeka yeteneklerini giriş ve mutedil segmente dahi getirecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
fifa jan mobile oblak paket

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM