Huawei EMUI 9.0 tanıtıldı!

Huawei EMUI 9.0 tanıtıldı!

En yeni HUAWEI özel işletim sistemi, her zamankinden daha doğal ve daha akan hissetmek için tasarlandı. HUAWEI, bir kullanıcının işleri tamamlamak için kullanması gereken adım sayısını en aza indirgemek için çoğu ayarın tekrar yapılandırılmasını ve birleştirilmesini sağladı. çoğunlukla, EMUI 9.0 önceki modellerden yüzde 12,9 daha hızlı dilekçe başlatabiliyor. Örneğin, EMUI 9.0 Instagram üzerinde yüzde 12 daha çabuk bir şekilde paylaşım yaparken, Spotify üstünde yüzde 11 daha çabuk çalışıyor. Kısa zaman önce duyurulan Kirin 980’in yüksek performansını birleştiren EMUI 9.0, HUAWEI Mate 20 Serisi‘nde benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunacak.

Ücretsiz hosting: Bir aylık ücretsiz hosting fırsatını yakalayın!

HUAWEI Alıcı Elektroniği Grubu Yazılım Mühendisliği Başkanı Dr. Wang Chenglu şunları söyledi: “Günümüzün akıllı telefonları, günlük kullanıcılara çok sayıda özellik sunarak bundan böyle boğucu bir ülkü gelmeye başladı. Çoğu kullanıcı, gitgide artarak karmaşıklaşan özelliklerle ilgili hayal kırıklıklarını dile getirdi. Bu çerçevede, tüketicilerin kaliteli bir tecrübe yaşamasına muavin olacak bir EMUI versiyonu geliştirmeye karar verdik. EMUI 9.0, neşelendirici, sürekli ve kolay bir tecrübe yaratıyor. Her bir değişiklik, ayarlar menüsünün birleştirilmesinden, performansın optimize edilmesine, yeni dijital huzur ve üretkenlik özelliklerine dek, EMUI 9.0’ın ve kullanıcı dostu bir deneyim sunmasını karşılamak için yapıldı. Ayrıca, EMUI 9.0’ın lansmanı ile HUAWEI, Android Pie‘ı temel bölge özel bir işletim sistemi sunan birincil telefon üreticilerinden biri haline geldi.”

EMUI 9.0, daha da artı oyun ve grafik performansı sunan HUAWEI’nin yenilikçi grafik işleme hızlandırma teknolojisinin ikinci nesli olan GPU Turbo 2.0 ile birlikte geliyor. Çözümün en son versiyonu, yoğun iş yüklerini bilgece optimize edebilir ve cihazlarda şiddet tüketimini azaltırken talep üstüne performans artışı verebilir duruma geldi. Oyunun yanı sıra, çözüm, dokunmatik ekran yanıtı, ağ bağlantısı, Kesintisiz Oyun modu gibi nitelikli bir kullanıcı deneyimi için zorunlu olan diğer alanlar da EMUI 9.0 ile geliştirildi.

EMUI 9.0 ile gelen bir öteki manâlı özelliği ise, kamera uygulamasının önemli yerleri ve ünlü tabloları tanımasını ve artırılmış hakikat özelliğini kullanarak kullanıcılara veri sağlamasını karşılayan HiVision. Yalnızca zeki telefonlarını ilgilendikleri bir nesneye yönlendirmeleri yetecek kullanıcılara, tarihten garip gerçeklere değin değişik bilgiler sunulacak. EMUI 9.0 keza kullanıcıların şifrelerini çeşitli servisler için tehlikesiz bir şekilde yüz ya da parmak izi ile saklayabilecekleri ve ihtiyaç duyduklarında kolayca erişebilecekleri yeni bir Şifre Kasası özelliğine de sahip. aynı zamanda EMUI 9.0, aygıt tatbik metriklerini izleyen ve kullanıcıların her dilekçe için kullanım kotası ayarlamasına ihtimal tanıyan yeni bir Dijital Denge yoklama paneline ve kullanıcıların sıcacık bir uyku uyumasına yardımcı olan Wind Down uygulamasına sahip.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM