GoPro Hero 7

GoPro Hero 7

Aksiyon kamerası dendiği süre ilk akla gelen markalardan biri GoPro, her sene Eylül ayının sonunda yaptığı yeni mahsul duyurularına bir yenisini daha ekledi. Heyecanla beklenen ve bazı özellikleri internete düşen GoPro Hero 7’nin model ailesi resmen tanıtıldı. Marka bugüne kadar sürdürmüş oldupu stratejiyi değiştirerek ailesye üç yeni model ekledi.

Hero 7 ile beraber GoPro modelleri 3 üründen oluşacak. Biri daha önce de olduğu gibi ailenin en kuvvetli modelinin ismi Black iken sırasıyla Silver ve White isimli iki yeni model daha eklendi. GoPro Hero 7 Black modeline baktığımızda 4K 60 fps en fazla çözünürlük, değişebilir pil, Hyper Smooth adı verilen titreme müdahale etme, 12 Megapiksel resim çözünürlüğü, 8X Slow Motion yani ağır çekim video, naklen yayın, SuperPhoto (Daha iyi resim çekebilme), 3 mikrofon gibi özellikler bulunuyor. En üst modelin en manâlı özelliği titreme müdahale etme fonksiyonunun daha da geliştirilmiş olması. GoPro Hero 6 Black’te zaten iyi olan titreşim engelleme özelliği daha da iyileştirildi.

Ailenin ortanca üyesi olan GoPro Hero 7 Silver ise 10 Megapiksel fotoğraf çözünürlüğü, 4K 30 fps video tescil, bütünleşik batarya, standart video titreme engelleme özelliği, 2X slow motion video, 2 mikrofon gibi özellikler sunuyor.

Serinin en ufak modeli ise GoPro Hero 7 White ise Full HD 60 fps video kayıt, 10 Megapiksel çözünürlük, bütünleşik batarya, 2X slow motion video, 2 mikrofon gibi fonksiyonlara sahip. Her üç kameranın da 10 metreye değin su geçirmediğini belirtelim.

Yeni modellerin fiyatları da belirlenmiş oldu. Buna tarafından ailenin en enerjik modeli olan GoPro Hero 7 Black, 399, GoPro Hero 7 Silver 299 ve GoPro Hero 7 White modeli ise 199 dolardan satışa sunuluyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM