Google Earth için bomba yenilik!

Google Earth için bomba yenilik!

BAŞLANGIÇTA Haziran ayında Android ve Chrome platformlarına getirilen uzaklık ölçme arabulucu sonunda takriben 1 ay daha sonra iOS aygıt kullanıcılarının tamamına sunuldu. Google sunmuş oldukları uzaklık ve alan ölçme aracının kullanıcılar göre en fazla istek edilen nitelik olduğunun altını çiziyor.

bundan böyle iOS kullanıcıları, mesela İstanbul ile dünyanın herhangi bir şehri arasındaki mesafeyi ölçebilecekler. Bir öteki gerçekleştirebileceğiniz işlem ise, kullanım üzerinden bir alanın etrafını çizerek alan ölçümü yapabilmeniz.

Google’a “aptal” yazınca sadece Trump çıkıyor!

Google arama motoru üstünde şu an garip bir durum laf konusu. Aptal Trump kampanyası başlatan aktivistler algoritmayı önemli ölçüde manipüle ediyorlar.

Kullanım geçtiğimiz haftalarda New York, Londra, Paris ve Amsterdam dahil 100 ülke için 3 boyutlu görüntüleme güncellemeleri ve eklemeleri de sunmuştu. Ayrıca, 21 ülkeye yeni yüksek çözünürlüklü görüntüler eklenmiş durumda.

Mesafe ölçme aracını kullanabilmek için uygulamanızı App Store üzerinden son sürümüne güncellemeniz gerektiğini hatırlatalım.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM