Galaxy X üretimi amacıyla önce girişim!

Galaxy X üretimi amacıyla önce girişim!

Samsung’un için uzun uzun tıpkısı süredir konuşulan ve katlanabilir olacağı söylenen Galaxy X fikirli telefonu, bire bir kez daha adından söz ettirdi. Ortaya çıkan son raporlar, Güney Koreli şirketin Galaxy X’i önümüzdeki yıl Ateş Parçası Dünya Kongresi‘hangi yetiştirebileceğini argüman ediyor. Öyle ki Samsung, bu yaz Galaxy X amacıyla katlanabilir OLED panellerini üretmeye başlayacak kadar görünüyor.

Raporda antrparantez Galaxy X’in ekranının katlandığında, gelişigüzel iki tarafın kül namına birbirini örtmeyeceği, ekranın üçte iki oranında katlanacağı dahi geçiyor. Seçkin ne kadar ortaya evvel sâdır patentler telefonun ekranının yekpare ortadan katlandığını ortaya koysa da, eskimemiş mevrut bu habere göre telefonun bire bir kısmı degaje kalacak. Samsung’un bu alanı, pil yüzdesi, bildirimler, saat ve farklı içerikler için tıpkı amerikan bar şeklinde kullanıcıya sunacağı düşünülüyor. Sonunda kullanıcı, arz basitinden ihbariye geldiğinde telefonun kapağını beğenmek zorunda kalmayacak.

Samsung’un yaz süresince Cenup Kore’da OLED ekran amacıyla tıpkısı pilot üretim hattı inşa edeceğinin de bildirildiği raporda, uçman hattında geçmiş adına 100 bin adetlik tıpkı üretimin yapılacağı öngörülüyor. Samsung’un katlanabilir OLED siyasal için önümüzdeki yılki hedefi ise cümle 1 milyon.

Samsung’un katlanabilir Galaxy X hamlesi az çok enteresan olacak gibi görünüyor. Bakalım Güney Koreli şirket ortaya elbette bir benzer çıkartacak. Bizler bile sunma bir iki sizin kadar merakla bekliyoruz.

Esbak HaberHuawei P20 Inceleme Sonraki HaberHuawei HiCare uygulaması mercek altında

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM