Galaxy X amacıyla büyük tez!

Galaxy X amacıyla büyük tez!

Katlanabilir düşüncesiz telefonlar bir süredir üzerine konuşturmaya bitmeme ediyor. Samsung Galaxy X ve Microsoft Surface Phone’u elan görmedik ihtimal fakat karşı dayanabilen çok şeyi biliyoruz yahut sunma azından bildiğimizi sanıyoruz. Zira seçkin sabık periyot değişik aynı akıntı elan ortaya çıkıyor ve beklediğimiz modellerin çehresi rastgele güzeşte dönem değişiyor. Bu defa de Galaxy X üzere mevrut aynı bilgelik, telefondaki batarya kapasitesi beklentimizi büyük ölçüde arttırdı. Zira konuşulan kapasite parçalanmamış 6 bin mAh.

Samsung SDI aracılığıyla dört yıl ilk üretilen eğmeçli bataryalar ilk etapta haddinden fazla henüz süfli boyutlardaydı belki fakat şu an 3000 mAh ila 6000 mAh beyninde olabiliyor. ITHome’dan gelen bilgiye göre ise bu bataryalar, Samsung Galaxy X’te kullanılmak için bekletiliyor.

Samsung, Galaxy X’te 6000 mAh kapasitesinde batarya kullanabilir çünkü buna ihtyacı olacakmış kabilinden duruyor. Galaxy X’in ekran boyutunun 7.3 pus boyutunda olduğu düşünüldüğünde 6000 mAh bu telefona merhem gibi gelecektir filhakika. Tabiatıyla bunu başlamak için daha önümüzde antlaşma var. Zira Galaxy X için muhtemel yeryüzü er devir, 2019’un başları gösteriliyor.

Önceki Haber5G’li Huawei Telefon 2019’da Ati Ahir HaberSpotify’ın Drake “spamı” ongun karşılanmadı…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM