Galaxy S9, 1Gbps’e ulaştı!

Galaxy S9, 1Gbps’e ulaştı!

Samsung Galaxy S9, mobilize internet noktasında faziletkâr hızlara erişmeyi olanaklı ağıl getiriyor tabiatıyla fakat bunda atak ağ altyapısının de diri olması gerekiyor stabil tabiatıyla. Artık 5G’ye göz kırpmışken, 900Mbps üzerindeki hızlara aksetmek için laboratuvarlarda testler gerçekleştirilmeye devam ediyor. Bunlardan biri dahi Samsung Galaxy S9’a muteber bir test olmuş.

Samsung Galaxy S9, devingen internet noktasında faziletkâr hızlara erişmeyi türlü ağıl getiriyor elbette fakat bunda ateş parçası apışlık altyapısının da aktif olması gerekiyor metanetli tabiatıyla. Bundan Sonra 5G’ye göz kırpmışken, 900Mbps üzerindeki hızlara yansımak için laboratuvarlarda testler gerçekleştirilmeye bitmeme ediyor. Bunlardan biri da Samsung Galaxy S9’a uygulanan benzeri test olmuş.

Uyguladığı testte Galaxy S9 1Gbps hızına vasıl ile Telefónica, önümüzdeki iki sene süresince üstelik 5G’ye yatırım yapmaya bitmeme edecek. Bu sürenin sonunda ise, 2020 yılında ticari 5G hizmetini devreye sokmayı planlıyor.

Önceki HaberYouTube Videonuz Reklama Dönüşebilir! Sonraki HaberHuawei P20 Pro ile fotoğrafı yeniden keşfedin!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM