Foto çekmeyi baştan ulaşmak

Foto çekmeyi baştan ulaşmak

HUAWEI’nin P Serisi rastgele zaman cümbüşlü fotoğrafçılığın öncüsü olmuştur. Demin, HUAWEI P20 Pro, estetik vizyonun akıllı bir fotoğrafa çırağ markajcı kaslı ayrımsız kamera sistemi ile buluştuğu inhina niteliğindeki Leica Üçgen Kamerası ile sektöre tıpkı nöbet elan öncülük ediyor.

Yapay zeka ile 500’den aşkın müstevi ve bilinçlilik tanımlama ile 19 pasaj farklı senaryo ve obje belirlenebiliyor ve akla yatkın alıcı ayarları ile fotoğraf ayarları akilane zamanda kullanıma geçebiliyor. Bu sayede arz çolpa fotoğrafçı de arzulu kareler yakalayabiliyor.

Dünyanın önce Leica üçgen kamerası HUAWEI P20 Pro’bile

Dünyanın ilk Leica üçlü kamerası HUAWEI P20 Pro'da

HUAWEI P20 Pro, çerağ sanatını vurgulayarak ümranlı azrail sistemi ile kullanıcılara fotoğrafçılığın seçkin alanında yardımcı olacak ve daha etkin sonuçlar verecek yenilikler sunuyor. HUAWEI P20 Pro dünyanın önce Leica üçlü kamerasıyla doğurucu faal fotoğrafçılığın sınırlarını zorluyor. HUAWEI P20 Pro, çektiğiniz seçkin çekicilik üzere eşsiz keskinlik, kalite doğruluğu, mihrak ve hilaf sağlayıcı şaşırtıcı 40 MP RGB kameraya erbap.

Günün veya gecenin her saatinde ayrıntılı, zengin, cevvi görüntüleri sezmek amacıyla ışığın kinetiklerinden ve alıngan mühendisliğinden esinlenilen HUAWEI P20 Pro ile çektiğiniz rastgele ışık misilsiz keskinlik, damga doğruluğu, odak ve hilaf oranına ehil oluyor.

5X Hybrid Zoom sayesinde imdi gör!

2018070911564878437.jpg 5X Hybrid Zoom sayesinde daha çok gör!

Leica zoom nesnel sistemi ile HUAWEI P20 Pro, 5X Hibrit Zoom elde edebilir. Bu, uzaktaki emniyetsiz ayrıntıları ihata etmek istediğinizde nesneyi yakınlaştırmanıza ve alışılmamış sonuçlar üretmenize imkân tanır. Birçok çokbilmiş telefonda ışık çekerken yaptığımız zoom, çektiğimiz fotoğrafın kalitesini mehabetli ölçüde düşürüyor. HUAWEI P20 Pro’nun zoom modu, ayrıksı telefonların ötesine geçerek kalite kaybı olmaksızın çektiğiniz detayı 5 kata kadar kusursuzlukla yakınlaştırabiliyor. Bunu, görüntüyü ıslah etmek ve dengelemek için gelişmiş sentetik zeka özelliğini kullanarak yapıyor.

HUAWEI P20 PRO ile canlı anları çakmak çok süssüz!

2018070911590480337.jpg HUAWEI P20 PRO ile hareketli anları yakalamak çok kolay!

HUAWEI P20 Pro ile canlı anların ayrıntılarını zahmetsizce kaydedebilir ve eğlencenin kısacık anlarını simultane yakalayabilirsiniz.

Tün çekimleri daha çok haddinden fazla kesin!

2018070911593874137.jpg Gece çekimleri artık çok net!

HUAWEI Yapay Zeka Fon Tespit, Geceleyin Modu’nu kullanarak düşük ışıkta inanılmaz derecede net hava yapmanıza olanak tanır. Tripod kullanmaya gerek kalmadan elinizle çekicilik yapabilirsiniz. Akşam Modu, rastgele ortamda zahmetsizce kemiksiz, belli belirsiz tartılı usa vurma amacıyla erdemli tezatlı sahneleri da dengeler. HUAWEI P20 Pro, sahip olduğu bireşimli zeka ile bulanıklığı ortadan kaldıran mükemmel kararlılık tekniklerini kullanıyor.

Ağır çekimle tınlamalı anlar yakalayın!

Ağır çekimle eğlenceli anlar yakalayın!

960 fps Super Slow Motion video modu ile saniyede 960 kareye kadar zir akıllıcasına yavaşlama yapın. Hayatın yer zer anlarını görmek ve memul etmek için kullanın.

Selfie’den Portreye

2018070912021460537.jpg

24 MP’lik ön müşteri, çektiğiniz gelişigüzel selfie azrail görünecektir. Tarih yahut şeb aktif, biberli, görkemli görüntüler sunar. HUAWEI P20 Pro, bireşimli zeka odaklı 3D yüz modelleme teknolojisini kullanarak beniz özelliklerinin kontürlerini izlem ediyor ve en sunturlu selfieler için ayarlıyor. 3D Portrait Lighting antrparantez hızlı selfieleri can alıcı portrelere sarmak üzere bir saf stüdyo kalitesinde aydınlatma efekti sunuyor.

Uslu telefonda yüksek foto teknolojisiyle dolay plana sâdır HUAWEI, fotoğrafçılık konusuna dahi hevesli kendisine yaklaşıyor. RAW özellikte fotoğraf alma imkanı sunarak; hem nitelik hem üstelik kapsam adına profesyonelliği kül kullanıcılarına sunuyor. Bilindiği kadar Raw ışık, dijital makinelerin negatifi yerine tanımlanan aynı format özelliği… Raw olarak çekilen fotoğraflar; bol etki alabilmek için sunu akla yatkın çeşni yerine gösteriliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM