Firefox, temanıza uyacak!

Firefox, temanıza uyacak!

Windows’un yıldızlı ve dip iki mahiyet teması var. Firefox, yakında bu temalara neva göstererek renklerini seçtiğiniz temaya makul kuzuluk getirecek.

Küçük aynı değişiklik olsa dahi PC başında geceleri saatlerini nâkil ve bu yüzden siyah temayı kullananlar, Firefox’un bu yeniliğine sevinecekler. Microsoft’un kendisi birlikte uygulamalarına yoğun mod işlevi ifham etmek üzere çalışıyor ancak bu uygulamalarda derin modu gelişigüzel aplikasyon üzere ayrı açmanız gerekiyor. Bu uygulamalara Microsoft’un web tarayıcısı Edge dahi dahil.

Firefox’un üst planda kalmasını istemiyorsanız, geçen ay Sınav Pilot’ta ortaya çıkan tecrübe sizin üzere. Color ünlü fonksiyon, yalın kat keyfiyet seçicileriyle Firefox’un rengini değiştirmenizi sağlıyor. Tarayıcının bakir görünümünü beğenirseniz, renkleri kaydedebiliyor ve damga düzenini bizatihi oluşturulan tıpkısı angajman üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

Hususi bir Firefox teması kullanıyorsanız, bulut etmenize ister namevcut. Windows ayarlarını değiştirmeniz, temanızın görünümüne beis vermiyor.

Geçmiş HaberSamsung, Apple’ın Kalesini “Yıktı” Sonraki HaberStar Wars Episode IX’a Hangi Büyüklüğünde Kaldı?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM