Facebook Verileri Yanlışkla Sızdırdı!

Facebook Verileri Yanlışkla Sızdırdı!

Diğer bir hatalı kullanım verisi durumunda, Facebook başvuru geliştiricilerinden yanlışlıkla analiz raporlarını sızdırdı. Bir Facebook App Analytics özet e-postası yanlışlıkla yalnızca geliştiricilerin yerine kullanım testlerine gönderildi.

Engadget’in bildirdiğine kadar, özet haftalık sıradan kullanıcılar, sayfa görüntülemeleri ve yeni kullanıcılar da dahil almak üzere özel veriler içeriyordu. Facebook, posta dağılma sistemindeki bir kusur sebebiyle uygulamaların özetlerinin yüzde üçünün paylaşıldığını doğrularken, kullanıcılar hakkında hiçbir bireysel bilgi açıklanmadı.

Facebook, Messenger’da otomatik oynatılan video reklamları yayınlamaya da başlayacak. derhal, reklamlar ufak bir kullanıcı grubuna yayılıyor ve yakında küresel bir sürüm olacak. Facebook, “Video reklamları aşamalı ve dalgın bir şekilde yayınlayacağız.” Her ay Messenger kullanan kişiler bizim önceliğimizdir ve deneyimlerini yoklama aşağı tutacaktır. ”Facebook’taki halk“ kendi deneyimlerini teftiş aşağıda tutabilecekler ”.

Ancak, kullanıcılar Messenger reklamlarını iyice devre dışı bırakamaz. Belirtilmiş bir reklamı gizleyebilir, raporlayabilir veya şirket tarafından yapılan diğer uygulamalara aynı şekilde hedefleme tercihlerini yönetebilirler.

Son zamanlarda Facebook, interaktif oyun şovları, sınavlar ve anketler dahil olmak üzere çevrimiçi video platformu için bir dizi yeni format sunduğunu söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM